In de uitwedstrijd bij MSV&AV Flakkee wist ZBVH een ruime 0-3 overwinning uit het vuur te slepen.
ZBVH-trainer Robin Borremans zal blij zijn met de 3 behaalde punten en de flinke 0-3 uitslag maar minder tevreden met het vertoonde spel. De Combinex-brigade speelde uitermate slordig en kwam daardoor amper toe aan het door trainer Borremans gewenste combinatie-voetbal. Als gevolg daarvan bleef het echt niet in grootse vorm verkerende Flakkee lang in de wedstrijd en bezorgde de ZBVH-defensie behoorlijk wat werk. Gelukkig stak de Zuid-Beijerlandse, pas 18 jarige, doelman Jordi Verkerk weer in uitstekende vorm. De Hercules-doelman, foutloos en volwassen keepend, heerste in zijn strafschopgebied en groeide met een aantal cruciale reddingen uit tot “Man of the Match”. Toch was ZBVH over het algemeen de bovenliggende partij en dat leidde in de 16e minuut tot de 0-1 voorsprong voor de Zuid-Beijerlanders. Een prima voorzet van Pirmin Buitendijk bracht Jimmy Andeweg vrij voor de Flakkeese doelman en die weet de laatste tijd wel met dit soort kansen om te gaan. De eerste helft bleef het voetbal, zoals eerder gememoreerd, van een matig niveau. Wel veel inzet met over en weer wel wat kansen, mogelijkheden waarbij de beide doelwachters in alle gevallen meester konden blijven van de situatie.
Na de thee ging Flakkee uiteraard gedreven op zoek naar de gelijkmaker, een periode waarin ZBVH-doelman Verkerk wat vaker in beeld kwam. Toch kwam ook Hercules er regelmatig goed uit en dat resulteerde in de 59e minuut tot een doelpunt voor de Borremans/Rollof-brigade. Bij een scrimmage voor het Flakkeese doel viel de bal, in de kluts, voor de voeten van de mee opgekomen rechtsback Robin de Jong, een kans die, de meer dan uitstekend spelende, de Jong koeltjes tot doelpunt promoveerde. 0-2. Zelfs hierna bleef het nog steeds een wedstrijd en waren de meegereisde ZBVH-supporters nog steeds niet overtuigd van de winst, en 3 punten. De uiteindelijke beslissing viel in de 66e minuut toen een lange bal van achteruit verkeerd werd beoordeeld door de Flakkee-defensie en werd opgepikt door de met veel zelfvertrouwen spelende ZBVH-topscorer Jimmy Andeweg die gedecideerd, de geruststellende, 0-3 op het bord zette. De wedstrijd was hierna gespeeld, zeker nadat er even later ook nog een rode kaart viel te noteren voor een Flakkeese speler, na een onbesuisde, spijkerharde overtreding op een Herculiaan. Dus 3 punten in de knip en daardoor is de Combinex-formatie al weer terug te vinden op de 6e plaats in de rangschikking, met de topteams in deze afdeling nog steeds binnen schootsafstand.
ZBVH; Verkerk—Bakker, Cats, Konijnendijk, de Jong (60.Burger)—Jongenotter, Notenboom, Arjan Andeweg (65.Versteeg)—Jimmy Andeweg, Buitendijk, Bislimi (71.Lagendijk).