zaterdag, augustus 15, 2026
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Laatste Nieuws

Nieuwenhoorn vernedert Papendrecht

Michel Feenstra Michel Feenstra
25 september 2016
in Laatste Nieuws
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter
G Maak ons je Google-favoriet en volg ons ook op Google!

Na de teleurstellende nederlaag vorige week tegen Strijen was Nieuwenhoorn er op gebrand afgelopen zaterdag tegen Papendrecht wel een goed resultaat te behalen. Dat lukte, en hoe! Bij vlagen was Nieuwenhoorn niet te houden voor de tegenstander in het mooie zwarte rode tenue. Al moet gezegd worden dat de BakkerBouw / WellnessSolar combinatie in de beginfase van de wedstrijd ook tegen een achterstand aan had kunnen lopen. Uiteindelijk werd het bij vlagen een voetbalshow en won het elftal van Steef Buijs met grote cijfers. Aan de aftrap stonden de volgende 11 spelers: Sander van Eck; Merijn Wolters, Regillio van Buuren, Danny Kraijema, Steven Pieternella; Jan Tuitel, Brian Smits, Jordy Braber; Sevket Kasaroglu, Ailton Lima Silva, Corly Bazoer.

Het was namelijk Papendrecht dat in de eerste tien minuten twee grote kansen had, maar verzuimde te scoren. Eerst werd er hard tegen de paal geschoten door Beek en vervolgens kon doelman Van Eck een schot van Luciano uit de rechter onderhoek keren. Niet veel later, namelijk in minuut 9, was het raak voor de thuisploeg. een opening via de linkerkant werd goed voorgetrokken door Bazoer en Braber kon van dichtbij hard en hoog binnen schieten, 1-0. Het duurde een kwartiertje voor dat Nieuwenhoorn het toch wel verkregen overwicht kon omzetten in een grotere voorsprong. Het was een aanval over een aantal schijven en van links naar rechts, waarbij de bal uiteindelijk door Braber werd teruggelegd op Lima Silva, die het vervolgens met een leep balletje achter zijn standbeen prachtig afmaakte, 2-0. Nog voor rust zou Nieuwenhoorn een comfortabele 3-0 voorsprong op het prachtige nieuwe scorebord brengen. Wederom scoorde Braber, nu op aangeven van Kasaroglu. De thee zal de mannen vast prima gesmaakt hebben, met een dergelijke fijne tussenstand tegen een op papier toch gevaarlijke outsider voor de prijzen dit jaar.
De eerste 5 minuten waren voor Papendrecht. Zichtbaar gedreven en proberend de achterstand kleiner te maken, kregen de Papendrechters in korte tijd 4 corners op rij. Deze leverden echter weinig echt gevaar op. In de 51e minuut kwamen de Rijksstraatwegbewoners op een nog comfortabelere voorsprong. Uit de 4e corner van Papendrecht na rust, gevangen door Van Eck, kon de doelman van Nieuwenhoorn met een lange bal Lima Silva bereiken. Lima Silva nam aan met de borst en verlengde met een soort omhaal de bal richting Bazoer, die net wat eerder bij de bal was dan doelman Kurpershoek van Papendrecht en de bal over de keeper heen in het doel lepelde, 4-0. Een fantastische tussenstand, maar de koek zou nog lang niet op zijn. Nieuwenhoorn zou uit lopen naar een voortreffelijke 7-0 voorsprong. Allereerst een schitterende vrije trap van Kasaroglu tegen de onderkant van de lat, die er misschien wel direct in zat, maar Bazoer schoot de bal voor de zekerheid nog tegen de touwen. Vervolgens was het de hattrick (al was het niet achter elkaar en niet in één helft) voor Braber. Wederom een mooie aanval die door de aanvallende middenvelder van Nieuwenhoorn werd afgerond met een droge knal, 6-0. Geknoei achterin bij Papendrecht werd afgestraft door de topscorer van Nieuwenhoorn, Braber, die zijn vierde en de zevende voor de zwart witten maakte, 7-0. Een tussenstand die vorig jaar in de derde klasse vaker werd verwacht, maar niet gebeurde stond nu wel op de borden.
Niet heel vreemd voor een ploeg die het zo relatief makkelijk heeft, is dat de teugels iets losser gingen. Papendrecht profiteerde hier gretig van, ondanks de achterstand. Eerst was het de toch gevaarlijke spits Luciano, die in een duel om Kraijema heen draaide naar zijn sterke rechterbeen en de bal via de hand van Van Eck en de paal binnenschoot. Daarna was het invaller Martina, die na vermeend buitenspel, de bal langs de uitkomende Nieuwenhoorn doelman in de goal kon schieten. Zo was het met nog 10 minuten te gaan op eens 7-2. Lang duurde de opleving van Papendrecht overigens niet, want Nieuwenhoorn schroef het niveau toch weer even op. Zo kon invaller Besters de bal op aangeven van de mee opgekomen Kraijema hard in de korte hoek binnenschieten, 8-2. Nieuwenhoorn had hierna nog een aantal kansen om het aantal doelpunten richting de dubbele cijfers te brengen, maar de doelman van Papendrecht vond het zo wel erg genoeg.
Zo heeft de ploeg van trainer Steef Buijs zich gerevancheerd op de onnodige nederlaag vorige week en aangetoond dat men wel degelijk een ploeg is om rekening mee te houden in deze competitie. Wel is de achterstand op ogenschijnlijk zeer sterke koploper Heerjansdam inmiddels wel 5 punten. Volgende week speelt Nieuwenhoorn een uitwedstrijd bij het gevaarlijke Piershil. De ploeg uit de Hoeksche Waard heeft 6 punten uit 3 wedstrijden en staat theoretisch op de tweede plaats. Een tegenstander dus waar niet zo 1, 2, 3 van gewonnen wordt door ons Eilands Glorie. De wedstrijd in Piershil zal om 14:30 aanvangen.
Nieuwenhoorn: Sander van Eck; Merijn Wolters, Regillio van Buuren, Danny Kraijema, Steven Pieternella; Jan Tuitel (65. Brandon Nooitmeer), Brian Smits (71. Roel Stouten), Jordy Braber; Sevket Kasaroglu, Ailton Lima Silva, Corly Bazoer (76. Wouter Besters).
Foto: Willem Fakkel
DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

livescore
Laatste Nieuws

Livescore zaterdag 15 augustus

Richard Feenstra
15 augustus 2026
Ariston 80 1 scaled
Laatste Nieuws

Vitesse Delft en Ariston’80 bereiken finale Stad Delft Bokaal

Richard Feenstra
15 augustus 2026

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

TC-leden Richard Middelkoop en Dennis Alders hebben grootse plannen met TransvaliaZW: ‘Remco Outjes krijgt andere rol, Rafael Andrade als nieuwe trainer voor de groep en nog veel meer’
Interviews

Geert Arend Roorda, trainer Excelsior Maassluis: ‘Vooraf gaan we geen plafond op onze prestaties zetten’

13 augustus 2026
Wessel Verhaar promoveert met Steeds Hooger in zijn eerste jaar als trainer: ‘Het laatste wat ik wil is dat ik mijn spelers een regime opleg’
Columns

Column Jan Schoonen (736): Wesley van Gils (Pernis)

12 augustus 2026
Damiano Vaudo begint met Barendrecht aan de competitie: ‘Bij mij is geen speler gebonden aan een plek’
Interviews

Damiano Vaudo begint met Barendrecht aan de competitie: ‘Bij mij is geen speler gebonden aan een plek’

11 augustus 2026
Esad Besic Foto Branco Verhagen
Interviews

Esad Besic verruilt SC Feyenoord na tumult voor FC Dordrecht: ‘Deze stap is voor mij de juiste keuze’

11 augustus 2026
Frank de Regt (Nieuwenhoorn): ‘Deze eerste klasse is geweldig, maar als speler sta ik natuurlijk liever bovenaan met veel punten voorsprong’
Interviews

Frank de Regt: ‘Ik vind dat een club als Nieuwenhoorn op divisieniveau hoort te spelen’

21 juli 2026
image0 36
Interviews

Jesper Nossent neemt na dertig jaar afscheid van ZVV Pelikaan: ‘Ik sluit af met een kampioenschap, mooier kan bijna niet’

14 juli 2026
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

Lees onbeperkt al het regionale voetbalnieuws voor maar €12 per jaar. Klik hier!
NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result