Het bestuur van HVV ging niet akkoord met een afwijzing van haar klacht door de KNVB inzake het ten onrechte uit het veld zenden van een HVV-speler (wegens twee gele kaarten) in de wedstrijd tegen Voorschoten’97. Dat meldt HaaglandenVoetbal.nl.
Die tweede gele kaart werd overigens in een later stadium geseponeerd. De scheidsrechter en één van zijn assistenten verklaarden echter dat de kaart aan de juiste speler was getoond. Voorschoten’97 speelde vervolgens in de nacompetitie en HVV degradeerde naar de derde klasse.
HVV besloot uiteindelijk om de rechter in te schakelen. De rechter heeft vandaag uitspraak gedaan en de club HVV in het gelijk gesteld. HVV-voorzitter Wim Moningka liet HaaglandenVoetbal weten: ,,Wij zijn uiteraard niet ongelukkig met deze uitspraak. Het is duidelijk dat wij nog even moeten afwachten. Wij gaan eerst eens rustig het vonnis grondig doorlezen wat daar precies in staat.” Naar verwachting zullen KNVB en HVV op korte termijn met elkaar in gesprek gaan.
Uiteraard wordt er van HVV-zijde gehoopt op terugplaatsing in de zondag tweede klasse. Die zou dan in dat geval komend seizoen uit vijftien clubs gaan bestaan.