De nacompetitie wedstrijd tegen Rhoon was een thriller van de eerste orde. De eerste 10 minuten was er een van aftasten, waarin Birnie namens RHS voorlangs schoot en een schot van Rhoon via de buitenkant paal naast het doel van RHS belandde. Nadat de scheidsrechter 2 x een doelpunt van Rhoon annuleerde wegens buitenspel en aanvallen doelman kwam Rhoon in de 23 ste minuut dan toch op een 1-0 voorsprong. Tien minuten later aanval Rhoon, gevolgd door slordig uitverdedigen RHS waarna uit de voorzet een aanvaller van Rhoon , in wel of geen buitenspelpositie, de 2-0 kon intikken . Tot op dat moment een verdiende voorsprong voor de thuisploeg die veel agressiever de strijd aanging tegen een slordig en niet geconcentreerd spelend RHS. In de 39 ste minuut kreeg RHS de aansluitingstreffer toen Michael Birnie uit het niets de bal achter de Rhoonse doelman schoot. 2-1. Hierna roken de bezoekers dat er meer in zat en in de 44 ste minuut gaf de scheidsrechter op aangeven van zijn assistent een strafschop aan RHS na een overtreding binnen lijnen. Marvin Bos schoot hard onderkant lat en ook hier bepaalde de assistent dat de bal van achter de doellijn terug het veld in kwam. 2-2 tevens ruststand.
Na rust kantelde de wedstrijd in het voordeel van RHS. De bezoekers namen meer en meer het initiatief wat in de 65 ste minuut resulteerde in een voorsprong voor RHS toen Lorenzo Kranenburg Christian de Mello aanspeelde die de 2-3 binnen schoot. Dit was het sein voor Rhoon om alles op alles te zetten, waardoor RHS meer ruimte kreeg voor de counter. In de 80 ste minuut na een snel opgezette aanval tikt Marvin Bos de bal door op Christian de Mello die de 2-4 binnen schoot. Zege binnen zou je zeggen. Maar bij een verdedigende actie van een RHS verdediger kreeg deze een flinke zet in zijn rug waardoor hij met bal en al over doellijn belandde en terwijl iedereen een vrije trap voor RHS verwachtte, legde de scheidsrechter de bal doodleuk op de stip, omdat de bal tegen de hand van de verdediger zou zijn gekomen. Rhoon benutte dit geschenk en kwam zodoende in de 88 ste minuut terug tot 3-4. In acht minuten blessuretijd die volgde scoorde Rhoon nog de gelijkmaker en eindigde de wedstrijd alsnog gelijk 4-4. Hierna benutte Rhoon de strafschoppen serie beter dan RHS. Door het gelijke spel moet Rhoon op 4 juni a.s. de tweede wedstrijd uit bij Soccer Boys spelen en volgt op zaterdag 11 juni a.s. voor RHS de thuiswedstrijd tegen Soccer Boys.
RHS: Arjan Jongerius, Jason Ngamidin, Sander Kerseboom, Ryan Telleman , Remco de Jong, Christian Fontes de Mello, Dave Gerritsen (Jordy Kerseboom), Roddy Soares (Francois van der Linden), Michael Birnie, Marvin Bos, Lorenzo Kranenburg.