zondag, juni 22, 2025
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
Advertisement
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • BetCity Cup
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • BetCity Cup
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Zaterdagvoetbal Eerste Klasse (za)

Neptunus-Schiebroek handhaaft zich door overwinning op Valken’68

Michel Feenstra Michel Feenstra
15 mei 2016
in Eerste Klasse (za)
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter

 

neptunusVoorafgaande aan dit beslissende duel stonden de websites van beide ploegen vol van bespiegelingen en ingewikkelde scenario’s. Zelfs hogere wiskunde werd er op los gelaten. Maar uiteindelijk gebeurt het wanneer de bal gaat rollen en de tweeëntwintig poppetjes onder leiding van iemand in het zwart beslissen welke kant het op gaat.  Om iets over half drie konden de toeschouwers op sportpark ’t Duyfrak in Valkenburg (ZH) het zelf aanschouwen. De Rotterdammers trokken uiteindelijk in de beste wedstrijd van het seizoen aan het langste eind. Waarom ze daarmee zolang gewacht hebben zal menigeen een raadsel zijn. Met prachtige doelpunten die op zeer effectieve wijze met goed combinatiespel tot stand kwamen behaalden zij een ruime overwinning tegen de directe kandidaat. De thuisploeg kreeg ook haar kansen, maar goed keeperswerk en wat minder precisie zorgde mede voor de ruime nederlaag.

Vanaf de aftrap zocht Valken’68 direct de aanval. Ronald Kuyt zorgde met een schuiver dat doelman Dillan Heijnen al na dertig seconden aan de bak moest. In dezelfde minuut ging een vrije trap van Sander Duin over het doel. Het spel golfde op en neer. In de 9e minuut was een schuiver van Daniel van Delft een makkelijke prooi voor doelman Erwin van der Nagel. Vlak erna ging een poging van Sven Boonstoppel, zwaar gehinderd door de herstellende Nicky Erkelens, voorlangs het doel. In de 13e minuut kopte Ronald Kuyt uit een van de vele voorzetten over. Na ruim een kwartier nam Neptunus-Schiebroek brutaal de leiding. Leroy van Bueren stapte slim over een dieptepass en bracht de mee opgekomen Daniel van Delft op links in balbezit. In plaats van een voorzet kapte hij de bal naar rechts en liet een strakke schuiver los, die via de binnenkant van de paal onhoudbaar voor de doelman in de verre hoek tegen het net belandde 0 – 1. Direct na de aftrap kreeg Valken’68 drie hoekschoppen op rij, die zeker niet ongevaarlijk waren. Bij de laatste kon doelman Dillan Heijnen de kopbal van Arjan Haasnoot uit de lucht plukken. In de 21e minuut had wederom Sven Boonstoppel pech dat zijn inzet rakelings voorlangs de kruising vloog. Het antwoord van Neptunus was duidelijk. Vanaf de rechterzijde gaf Sjors te Duits de bal voor. Leroy van Bueren ving de bal net binnen het strafschopgebied op met zijn borst. Met een halve omhaal liet hij de bal prachtig in de bovenhoek terecht komen 0 – 2. Een minuut later vond een knal van Sander Duin op de vuisten van de Valkenburgse doelman zijn einde. De druk van de thuisploeg nam toe. Na ruim een half uur spelen waren zij dichtbij een aansluitingstreffer, maar de bal kwam via de borst van Dillan Heijnen eenvoudig in zijn handen. Maar het was zowaar weer de beurt aan de Rotterdammers. In de 35e minuut maakte de goed spelende Paul Hoekstra zich vrij op het middenveld een gaf op het juiste moment de steekpass op Leroy van Bueren, die met een uitstekende lob zijn tweede treffer scoorde en doelman Erwin van der Nagel kansloos liet 0 – 3. In de 39e minuut zorgde doelman Dillan Heijnen ervoor dat deze stand met de rust bereikt werd door een kopbal van Ronald Kuyt spectaculair over te tikken. Waar de gastheren de kansen lieten liggen, gingen de gasten wel zeer effectief met de mogelijkheden om. Zeer comfortabel en verheugd werd de kleedkamer opgezocht. Dit mocht niet meer weggegeven worden.

Na de rust, waarin de organisatie pas na zes minuten de scorebordklok aanzette, trok Valken’68 direct ten aanval. Dat leidde in de eerste minuut al tot een schot van Matthijs de Mooy. Doelman Dillan Heijnen kreeg de bal niet voldoende naar de zijkant en de eerder in buitenspelpositie staande invaller Robbert van Delft kon de rebound binnen schieten 1 – 3. Zou het dan toch nog hoorde je op de tribune bij de Rotterdamse aanhang. Maar het antwoord van Neptunus-Schiebroek was simpel. In de 50e minuut gaf Sander Duin een crosspass op Leroy van Bueren, die alleen op de doelman afging. Zijn stiftje over de vallende doelman zorgde weer voor het verschil 1 – 4.  Net voor het uur ging een poging van Sander Duin over het doel. Dan was de uithaal van invaller Freek van ’t Land mooier, maar doelman Erwin van der Nagel was paraat. Kort erna kreeg Valken’68 een vrije trap, die door Jeroen Haasnoot hard werd ingeschoten, maar door de doelman eenvoudig klemvast werd gepakt. In de 69e minuut zorgde slordig balverlies op het middenveld ervoor, dat de thuisclub in scoringspositie kwam. De Rotterdamse doelman werd uitgespeeld, maar Volkan Unlu redde vlak voor de doellijn, de rebound werd Rens van Klaveren alsnog binnengeschoten 2 – 4. En voordat Valken’68 illusies kreeg, reageerde Neptunus-Schiebroek  weer met een tegentreffer. Sjors te Duits werd op de rechterkant vrijgespeeld en ook hij vond met een schuiver in de verre hoek het net 2 – 5. Met nog een kleine twintig minuten te gaan, kon en mocht dit niet meer fout gaan. Toch gaf de thuisclub zich nog niet gewonnen. In de 78e minuut ging een omhaal van Lex Heemskerk maar rakelings over de lat. In de 84e minuut nam Jeroen Haasnoot weer een vrije trap. De bal krulde naar de bovenhoek, maar Dillan Heijnen stompte de bal stijlvol uit zijn doel. In de 86e minuut kwam Leroy van Bueren vanaf de linkerkant naar binnen en schoot ook deze bal onhoudbaar voor de doelman tegen de touwen 2 – 6. Zelfs in de laatste minuut kwam Valken’68 nog in scoringspositie, maar ook nu voorkwam de Rotterdamse doelman met zijn benen dat Robbert van Delft succesvol kon worden. Kort erna floot scheidsrechter P. Korsius voor het einde in zijn afscheidswedstrijd. Een juichende en uitgelaten Rotterdamse ploeg kon een feestje voor de prolongatie van de eerste klasse gaan bouwen. Voor Valken’68 volgt nog een lange weg voor het behoud van deze status. Wij wensen deze sportieve ploeg daarin veel succes.

De leidsman floot een goede wedstrijd. Hij gaf geel aan Volkan Unlu en Nicky Erkelens (Neptunus-Schiebroek). Jeroen Haasnoot en Sander van Duijn (Valken’68) kregen eveneens een gele kaart.

Opstelling Neptunus-Schiebroek: Dillan Heijnen, Nicky Erkelens, Sander van der Velde, Michael Wilson, Daniel van Delft, Sjors te Duits, Volkan Unlu (86.min Mitchel van Wageningen), Paul Hoekstra, Mark van Leeuwen (53.min Freek van ’t Land), Leroy van Bueren, Sander Duin.

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

Oud-Beijerland koploper na zege op Zwarte Pijl
Laatste Nieuws

Uitslagen zaterdag 21 juni

Redactie VoetbalRotterdam.nl
21 juni 2025
Vernieuwd DRL nipt onderuit bij Oud-Beijerland
Laatste Nieuws

Vernieuwd DRL nipt onderuit bij Oud-Beijerland

Redactie VoetbalRotterdam.nl
21 juni 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Overschrijvingen
VR Extra

Overzicht Overschrijvingen 25/26

17 juni 2025
Ommoord1
Interviews

Ommoord bijna terug in vierde klasse: ‘Ploeg weet dat we er nog niet zijn’

5 mei 2025
Zuidland 4
Interviews

Glenn den Uijl verrast in debuutjaar bij Zuidland: ‘Een leerzaam seizoen en veel ambitie voor de toekomst’

6 mei 2025
Quincy de Lobel twijfelde heel lang: ‘Ik blijf voetballen bij OACN in de zaal en ga toch door bij SC Botlek’
Interviews

Alain Obert, de behendige aanvaller van CKC: ‘Wij zouden eigenlijk altijd op kunstgras willen voetballen’

6 mei 2025
Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’
Interviews

Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’

5 mei 2025
Marco Jalink nieuwe trainer CVV Zwervers
Interviews

Marco Jalink: ‘CVV Zwervers is een geweldige club die echt op tweede klasse niveau hoort’

17 juni 2025
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result
Lees onbeperkt al het regionale voetbalnieuws voor maar 1 euro per maand.
Word nu abonnee