Trainer Marco Jalink en de TC van de zondagafdeling van XerxesDZB zijn zeer verheugd te melden dat met een grote groep nieuwe spelers overeenstemming is bereikt voor het nieuwe seizoen.
Het gaat om de volgende spelers:
Lesley de Nooijer: na een paar jaar HOVDJSCR is Lesley de Nooijer weer terug bij de club waar zijn hart ligt. Hij liet in dit geval zijn gevoel spreken ondanks diverse aanbiedingen van andere clubs uit de regio koos hij toch vrij snel en resoluut voor de zondag afdeling van Xerxesdzb
Marco Bouwman: Marco, 21 jaar is geen onbekende van de club hij speelde in de jeugd tot de A1 bij Xerxesdzb na een overstap naar JHR waar hij een jaar in de A jeugd speelde en 3 jaar als centrale verdediger en rechtsback keert hij weer terug naar de zondag afdeling van Xerxesdzb.
Martin Kars: Na een paar jaar VVOR gaat ook Kars zich weer proberen te bewijzen in de selectie van trainer Marco Jalink.
En als laatste keren Denna de Rosario en Paulo Nachimento na een kort avontuur bij HOVDJSCR weer terug naar de zondagafdeling van Xerxesdzb.