Capelle heeft zaterdag het thuisduel met koploper Katwijk met 1-0 gewonnen. Vladislav Smirnov was vijf minuten voor tijd beslissend met de winnende goal. Door deze overwinning blijven de mannen van trainer Ton van Bremen op de tiende plaats staan op de ranglijst, met 30 punten uit 24 duels. Het verschil met plaats zeven, die recht geeft op promotie naar de Tweede Divisie, is nu vier punten.
Foto: Fred van Erkel
Katwijk had wat goed te maken na de verloren wedstrijd van vorige week en kwamen goed uit de startblokken. Capelle had het lastig met de grote druk die Katwijk uitoefende, maar tot échte grote kansen leidde deze druk echter niet. Capelle kwam er op de counter nog een aantal keer goed uit. Na een half uur spelen dook Jair Balrak, na een goede steekbal van Jordao Pattinama, opeens op voor de goal van Katwijk, maar de één op één kans was een prooi voor keeper De Groot.
In de tweede helft veranderde er weinig aan het spelbeeld en was Katwijk soms dreigend. Capelle voetbalde zich hier bij tijd en wijle goed onderuit en creëerde ook enkele goede kansen. Vijf minuten voor tijd was het Vladislav Smirnov die na een grote inschattingsfout van Katwijk-verdediger Omar Hamdi rustig bleef en de bevrijdende 1-0 binnenschoot. Hiermee was de aanvaller ook gelijk matchwinnaar.