Herkingen’55 speelt aanstaande zaterdag de derby tegen De Jonge Spartaan. Het duel uit de vierde klasse G, waar beide ploegen strijden voor aansluiting bij koploper Flakkee, wordt om 14:30 aan de Stoofweg gestart.
De Jonge Spartaan speelde afgelopen dinsdag in de tweede ronde van de Palace Casino Cup (VoetbalRijnmond Cup) een duel tegen Oud-Beijerland. Dat duel tegen de zaterdag derdeklasser werd door twee treffers van Wiljan Driece met 2-0 gewonnen. Daarvoor won De Jonge Spartaan haar enige wedstrijd voor de winterstop met 3-2 van Goudswaardse Boys.
Herkingen’55 speelde na de winterstop eveneens slechts een wedstrijd. Op bezoek bij NBSVV verloor de formatie van Ron van Neck met 3-1. Aan de Stoofweg wordt op Sportpark De ster onder leiding van scheidsrechter Van Vugt om 14:30 afgetrapt.
Foto: Jan van Dijk







