NSVV is 2016 goed begonnen door de gestaakte wedstrijd tegen EBOH winnend af te sluiten. Op 5 december jl. was de match gestaakt, doordat Melvin Kruijthof na een botsing met een teamgenoot bewusteloos was blijven liggen en met een ambulance naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, alwaar een zware hersenschudding werd geconstateerd. Inmiddels is hij daarvan hersteld en hij blies vandaag braaf zijn partijtje mee.
De thuisclub liet vanaf het begin direct merken, dat het op zoek was naar de overwinning en nam tegen de tien Dordtenaren direct het initiatief. Vooral op rechts waren de rushes van Marco van Daalen erg gevaarlijk en een Numansdorpse treffer leek een kwestie van tijd, maar vooralsnog kon EBOH de zaak klaren. Sterker nog hun eerste gevaarlijke aanval leverde direct een schitterende voltreffer op. Regga Regales liet zijn tegenstander zijn hielen zien en schoot vanaf zeker 20 meter de bal in de uiterste bovenhoek, een inzet waarop Melvin Kruijthof kansloos was; 1 – 2. NSVV liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en ging door waar het gebleven was, namelijk de tegenstander onder druk zetten en de kortste weg naar het doel zoeken en vier minuten later volgde de beloning. Mitchel Louwerens zette vanaf links de bal voor op Koen Witsiers maar zijn directe tegenstander voorkwam, dat de bal bij hem kwam, maar naast hem stond Leonard Bruynzeel vrij en hij had geen moeite om de bal in het Dordtse doel te schieten; 2 – 2.
En de koek was nog niet op, want NSVV drukte door en na 83 minuten speelde Roderick Bekker Mitchel Louwerens vanaf het middenveld aan op de linkerflank en ging op links door en trok de bal voor om een van zijn medespelers aan te spelen. Jeffrey Manzanares probeerde dat te voorkomen, maar bij de poging om dat te verhinderen kopte hij de bal in zijn eigen doel; 3 – 2. EBOH probeerde natuurlijk de bakens te verzetten en Frank Teunissen was nog dicht bij een doelpunt, maar zijn inzet kon door Melvin Kruijthof nog uit de uiterste hoek worden getikt. Aan de andere kant schoot Erik van Arendonk na een algemene Numansdorpse aanval over het doel.
Het nieuwe trainersduo Bas Snel en Ton Havelaar kon dus tevreden terugkijken op de verrichtingen van hun pupillen. Maar een zwaluw maakt nog geen zomer. Zaterdag a.s. volgt een goede testcase tegen VVOR, dat toch als een van de titelkandidaten moet worden beschouwd en dan weten we meer m.b.t. de kracht van het elftal. Aan de Boszoom eindige de heenwedstrijd in 1 – 1 en dat was een uitstekende wedstrijd, waarbij beide teams lieten zien, dat ze goed voetbal konden spelen.
NSVV: Melvin Kruijthof, Yoeron van der Ree, Leonard Bruynzeel, Marco Mann, Kjetil Mol, Gersom Rozendaal, Marco van Daalen, Roderick Bekker, Koen Witsiers, Erik van Arendonk, Mitchel Louwerens.








