De wegen van Marco Verbeek en tweedeklasser vv Tricht scheiden aan het eind van dit voetbalseizoen. Dat meldt Regio-Voetbal.nl. Opmerkelijk, want Verbeek is pas bezig aan zijn eerste seizoen op sportpark Crayenstein en staat met de Betuwenaren op een keurige plaats in de subtop met slechts zes punten achterstand op koploper Almkerk.
Verbaasd
“Ik ben zelf ook verbaasd” aldus Verbeek. “Aan het eind van het seizoen is het einde verhaal, dinsdagavond heb ik te horen gekregen dat mijn contract niet wordt verlengd. Dit had ik niet verwacht, vooral ook omdat twee weken geleden iedereen positief was en verlenging een kwestie van tijd was.”
De in Culemborg woonachtige Verbeek staat sinds 2001 op het veld en trainde onder andere Focus’07, Alexandria en de jeugd van Sparta.








Zonde Marco, toch fantastisch gedaan daar. Afsluiten met een mooie prijs dan maar.