Naast het scoren van doelpunten voor Excelsior Maassluis gaat Kevin Vink ook ‘buiten’het voetbal op zoek naar succes. De boomlange aanvaller van Excelsior Maassluis gaat met zijn App UScoutFor de wereld rond op zoek naar connecties, talent en downloads.
Recentelijk sloot de 31-jarige Vink samenwerkingsverbanden met onder meer ASV Lebo, TPP, Brabant United, Bohemian FC (Ierland) en Excelsior Maassluis. Daarnaast worden de komende dagen ook nog veel profclubs en amateurverenigingen toegevoegd. De kracht van de App UScoutFor is de eenvoud. “Je kan net zoals op Twitter vrienden volgen en gevolgd worden. Zodat je net als op Facebook alle video’s van vrienden voorbij ziet komen. En je kan je favoriete amateurclub en profclub volgen die info publiceren als een clubapp,” stelt Vink.
Momenteel is de App UScoutFor al te downloaden en het aantal downloads loopt met de dag op. Veel kinderen, ouders, fans en overige belangstellenden kunnen video’s uploaden. Dor de samenwerkingsverbanden zijn ook scouts van diverse betaald voetbal clubs actief op de app en speuren zijn naar talent,” oordeelt Vink. “Daar is het ook allemaal mee begonnen. Ik liet een filmpje van 15 seconden zien aan een scout van een BVO. Die oordeelde direct en liet de speler meteen stage lopen. Daarna heb ik het concpet uitgerold en de App laten bouwen.”