Na de eenvoudige middag tegen SC Everstein vorige week had Wieldrecht ook weinig te duchten van Groot Ammers. In het dorp aan de lek maakte Wieldrecht een half dozijn aan doelpunten en kregen de gastheren welgeteld één kans.
Marco Vrolijk was weer inzetbaar, maar John den Dunnen zag geen aanleiding om het elftal van vorige week te veranderen en dus begon Marco op de bank. Ook tegen Groot Ammers slaagde Wieldrecht er in de tegenstander onder druk te zetten en was er al na 10 minuten reden tot juichen. Een verre ingooi van Daan Vegt werd door Michiel de Groot verlengd tot bij Mark van Agteren, die de bal onder de keeper van Groot Ammers schoot 0-1. Met de voege voorsprong op zak, ging Wieldrecht alleen maar beter voetballen. Groot Ammers stond erbij en keek er naar. In de 28e minuut verdubbelde Wieldrecht de score, zij het enigszins gelukkig. Een hoekschop van Bojan Stefanov verdween ineens over keeper Vink in het doel. In het laatste kwartier voor rust kreeg Wieldrecht nog diverse kansen op meer, maar verzuimde het aanvankelijk meer afstand te nemen. Bas Verhoeven, die lichtjes geblesseerd was aan de kuit, werd naar de kant gehaald. Marco Vrolijk kwam in zijn plaats.
Marco zorgde ook als eerste voor gevaar na rust. Lennart Vink kon zijn schot nog keren. Uit de hoekschop van Bojan Stefanov, die volgde besliste Lennard van Geel met een rake kopstoot de wedstrijd definitief 0-3. Wieldrecht controleerde de wedstrijd volledig. Rustig bouwend aan meer kansen. Daarbij soms slordig, maar Groot Ammers kon geen gevaar stichten. Als het al in de buurt van Frank Groenweg kwam, was deze de situatie de baas. Eenmaal slipte aanvoerder Pim den Hartog namens Groot Ammers door de defensie, maar hij mikte naast het doel. Niet lang daarna verstuurde Lennard van Geel een fraai bal in de diepte. Mark van Agteren was zijn tegenstander, niet voor het eerst deze middag, de baas en mocht alleen op keeper Vink af. De mee opgekomen spelers van Wieldrecht waren slechts bliksemafleiders, want Mark scoorde zelf beheerst 0-4. Groot Ammers hield open huis en het mocht keeper Vink danken, dat de schade niet veel groter werd. Toch vielen er nog twee doelpunten te bejubelen. Na enig pingelwerk van Luuk van de Berge en Marco Vrolijk, was het weer Mark van Agteren, die kon afronden. In de laatste minuut leek Luuk van de Berge dan toch ook zijn doelpunt te gaan, maken maar weer blokkeerde Vink de inzet. Ditmaal was er een rebound voor Max de Lange, die meedogenloos binnen schoot 0-6.
Wieldrecht is door de overwinning weer een plaatsje gestegen op de lijst en staat nu 3e achter Brederodes en Heukelum. Beide ploegen komen binnenkort op bezoek aan de Smitsweg, maar eerst ontvangt Wieldrecht Arkel. Tot volgende week.







