woensdag, juni 18, 2025
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
Advertisement
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • BetCity Cup
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • BetCity Cup
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Laatste Nieuws

Nieuwenhoorn door naar de laatste 16

Michel Feenstra Michel Feenstra
22 november 2015
in Laatste Nieuws
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter

nieuwenhoorn56Zaterdag 21 november stond er een mooi affiche op het programma. Nieuwenhoorn – DBGC voor de KNVB beker. De koplopers van 3B en 3D tegen elkaar. Twee teams die in ’the winning mood’ zijn. DBGC op één wedstrijd na alles gewonnen, Nieuwenhoorn nog ongeslagen met slechts één gelijkspel. Vorig jaar bij elkaar in de competitie met twee heerlijke wedstrijden die terecht door DBGC werden gewonnen. Nieuwenhoorn was er dus op gebrand om iets recht te zetten.

Trainer Steef Buijs kan beschikken over een brede selectie en had er dit keer voor gekozen een aantal andere spelers de kans te geven om in de basis te beginnen. De elf die het moesten gaan doen; Damy Daalhuisen, Timo Buijs, Jeffrey de Koning, Roel Stouten, Thomas Melching, Jan Tuitel, Ferani van Vugt, Regilio van Buuren, Jeffrey Burger, Ailton Lima Silva en Shih-Fa Steehouder.

De entourage was enigszins bedrukt. De weersvooruitzichten waren ronduit slecht. Voor de wedstrijd kwam de regen al met bakken uit de hemel. Dit weerhield de supporters niet om naar de Rijksstraatweg af te reizen. Veel mensen vanuit Flakkee, niet alleen van de Don Bosco Grijsoord Combinatie uit Oude-Tonge, maar er werden ook Bommelaars, Ouddurpers, Herkenezen en Mernissers gespot. Er was niet veel voetbal op Flakkee en dan is Nieuwenhoorn-DBGC geen verkeerde keuze.

De verwachtingen voor deze wedstrijd waren hoog gespannen. Twee voetballende ploegen, die moeten wel een mooie pot op de mat kunnen leggen. Het begin ging gelijk op. Aftasten en elkaar even aankijken. Er werden veel duels op het middenveld uitgevochten waar behoorlijk veel ruimte werd gegeven.

Al snel een schot op het doel van Nieuwenhoorn door DBGC welke werd gekeerd door Damy Daalhuisen. Niet lang daarna deed Nieuwenhoorn iets terug door schoten op het doel van Jeffey Burger en Thomas Melching.

Zo kon het spel lekker op en neer gaan. Maar Nieuwenhoorn was slordig. Veel passes kwamen niet aan en werd er onnodig balverlies geleden. Heel veel werd de bal via de rechterkant gespeeld waar er ook nog een linkerkant was die aan het spel meedeed.

Na ruim een half uur spelen werd DBGC-er Fabrizio Fortes Varela goed aangespeeld met een splijtende pass tussen de verdedigers van Nieuwenhoorn door. Oog in oog met keeper Damy Daalhuisen faalde hij niet en bracht zijn ploeg hiermee op een 0-1 voorsprong.

nhoornDit bleek ook de ruststand. Na de pauze hadden beide trainers wijzigingen aangebracht. Steef Buijs van Nieuwenhoorn had Wouter Besters en Michael Mathilda in het veld gebracht voor Regilio van Buuren en Jeffrey Burger. Richard Elzinga had Bas Mackloet en Niels v.d. Kooy gewisseld voor Martijn Bakker en Lars van Es. Daarnaast wisselde hij van 4-4-2 naar een 4-3-3 systeem.

Was het de omschakeling van het systeem? Of hadden Steef Buijs en Hans Venneker in de kleedkamer aangegeven dat er feller gespeeld moest worden? Er leek een ander Nieuwenhoorn op het veld te staan. DBGC kreeg geen ruimte en de druk werd heel ver naar voren opgevoerd. Die leidde een aantal foutjes van DBGC in en Nieuwenhoorn meer balbezit.

Al snel na de rust stelde Nieuwenhoorn orde op zaken. Jan Tuitel wist heel scherp Wouter Besters in stelling te brengen. In de loop aangespeeld in het strafschopgebied wist hij strak af te ronden. Geplaatst in de linkerhoek liet hij Roy Nieuwland kansloos, 1-1

Een paar minuten zelfs de 2-1. Wederom goed storend werk van de voorhoede van Nieuwenhoorn. Shih-Fa Steehouder maakt de opbouw van DBGC lastig waardoor na goed storen Ailton Lima Silva de bal kan veroveren. Die wist de bal mooi op de volledig vrijstaande Michael Mathilda te plaatsen. Goed afgerond en de 2-1 stond op het bord.

Nu was Nieuwenhoorn los en kwam DBGC niet echt meer aan goed voetballen toe. De druk op het doel van DBGC nam toe. Een mooie combinatie tussen Ailton Lima Silva en Wouter Besters had een mooie einde als doel, maar een voet van DBGC bracht Nieuwenhoorn niet meer als een corner. Kort hierna brengt Michael Mathilda de bal in de pot. Wouter Besters loopt onder de bal door en brengt zo ‘Good Old’ Roel Stouten in stelling. Die zet zijn hoofd eronder en scoort de 3-1. Een leuk verjaardagscadeau voor hem en een comfortabele voorsprong voor zijn teamgenoten.

De andere jarige, Shih-Fa Steehouder mocht weer een paar minuten later een corner nemen. Die wist hij goed te plaatsen op Jeffey de Koning die hoog boven zijn tegenstanders kon uitkomen en zo de 4-1 kon inkoppen. Hierna viel de wedstrijd enigszins in het slop. Beide teams geloofden het wel en de angel was eruit. Joran Maliepaard van DBGC kon nog wel met een goede snelle aanval de 4-2 aantekenen, maar de tijd om echt iets terug te doen was te kort.

De goed leidende scheidsrechter Daniel Lier uit Zuidland hield de kaarten op zak en blies op tijd voor het einde van deze Macron-Derby. De wedstrijd zat er op en Nieuwenhoorn is door naar de laatste 16 in de KNVB Beker. De loting is wel, maar de tegenstander is nog niet, bekend. Die moet komen uit de wedstrijd tussen Naaldwijk en sv Charlois. Deze wedstrijd is vandaag gespeeld maar is helaas gestaakt. Het wordt in ieder geval een uitwedstrijd op 19 december a.s.

De zwart-witte supporters zijn tevreden. Ze hebben veel andere jongens aan het werk kunnen zien die zich allemaal goed staande hebben kunnen houden tegen DBGC, toch ook een koploper uit de 3e klasse. Het is een goed gevoel te constateren dat Nieuwenhoorn over een brede en sterke selectie beschikt.

Volgende week wordt de draad in de competitie weer opgepakt. Er staat dan de uitwedstrijd tegen Pernis op het programma. Pernis staat 4e en beschikt over een goed elftal. Nieuwenhoorn zal ongetwijfeld als favoriet starten, maar makkelijk zal het niet worden. De tegenstanders stellen zich op de koploper in en zullen zich wellicht gaan ingraven. Het zal een andere pot worden als vandaag.

Foto’s van Willem Fakkel op www.evsportfoto.nl

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

SVS1
Interviews

Peter Ketting: ‘We gaan bouwen aan een nieuw, herkenbaar SVS’

Richard Feenstra
18 juni 2025
Nieuwerkerk boekt simpele bekerzege op Swift Boys
Laatste Nieuws

Swift Boys versterkt selectie met zeven ervaren aanwinsten

Redactie VoetbalRotterdam
18 juni 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Overschrijvingen
VR Extra

Overzicht Overschrijvingen 25/26

17 juni 2025
Zuidland 4
Interviews

Glenn den Uijl verrast in debuutjaar bij Zuidland: ‘Een leerzaam seizoen en veel ambitie voor de toekomst’

6 mei 2025
Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’
Interviews

Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’

5 mei 2025
Ommoord1
Interviews

Ommoord bijna terug in vierde klasse: ‘Ploeg weet dat we er nog niet zijn’

5 mei 2025
Quincy de Lobel twijfelde heel lang: ‘Ik blijf voetballen bij OACN in de zaal en ga toch door bij SC Botlek’
Interviews

Alain Obert, de behendige aanvaller van CKC: ‘Wij zouden eigenlijk altijd op kunstgras willen voetballen’

6 mei 2025
De Jonge Spartaan promoveert na zege op Slikkerveer: ‘Onszelf op karakter herpakt’
Derde Klasse (za)

De Jonge Spartaan promoveert na zege op Slikkerveer: ‘Onszelf op karakter herpakt’

15 juni 2025
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result
Lees onbeperkt al het regionale voetbalnieuws voor maar 1 euro per maand.
Word nu abonnee