Na twee achtereenvolgende nederlagen van AGE moest de equipe van Jan Vermulm aantreden tegen DHZ. Op Varkenoord moest dus een goed resultaat worden geboekt om niet in de staart van de 3e klasse te blijven hangen. Na de onverdiende nederlaag van vorige week tegen Blijdorp ging de ploeg direct in de aanval. Goed combinerend en hard werkend werd het initiatief genomen. Hoewel in het 1e kwart van de wedstrijd AGE een veldoverwicht had leidde dat niet direct tot kansen. Na 15 minuten probeerde Andro Panthoplet het eens van 25 meter. Hij haalde verwoestend uit en de bal belandde buiten bereik van de DHZ keeper in de linker bovenhoek.
DHZ probeerde daarna wel druk op AGE uit te oefenen, maar was daarbij nauwelijks gevaarlijk. AGE kreeg voor de rust nog wel enige mogelijkheden. Na rust was het zelfde spelbeeld te zien. Een beter combinerend AGE en een machteloos DHZ. Al kort na rust kreeg AGE de kans om de score te verhogen toen twee AGE ers alleen op het DHZ doel afgingen. Toch wisten ze niet deze opgelegde kans te verzilveren. Dat lukte na 10 minuten eindelijk wel. Lucien Klaasse brak op rechts door en bediende Jeremy Lynch op maat.
Vervolgens kwam DHZ met 10 man te staan nadat de doorgebroken Lucien Klaasse onderuit werd gehaald. Toch probeerde DHZ nog de aanval te zoeken. Af en toe was de organisatie dan ver te zoeken in het spel van AGE. Te haastig uitverdedigen en onnauwkeurige aanspelen leidde tot een klein offensiefje van DHZ. Dat gaf AGE wel de kans tot snelle counters. Uit deze counters scoorden Gilmore Pisas 0 – 3 en Lucien Klaasse 0 – 4. Op het eind werd ook nog de keeper van DHZ met rood van het veld gestuurd wegens aanmerkingen op de leiding. AGE kon tevreden naar Overschie terugreizen. Een verdiende overwinning.







