Het aantrekkelijke streekduel tussen Vlotbrug en Rockanje is geeindigd in een gelijkspel. In het vermakelijke duel wisten beide ploegen drie maal te scoren op het Schelpenpad. Vooral Vlotbrug mocht gelukkig zijn dat het in de diepe blessuretijd de gelijkmaker binnenschoot.
Over de gehele wedstrijd was het een dominant Vlotbrug maar een gevaarlijker Rockanje. De eerste beste kans was dan ook gelijk raak voor Rockanje. Uit een verre ingooi kon Ronald van der Steen verlengen naar de geheel vrijstaande Muhammed Baydar. Laatstgenoemde twijfelde niet en kopte beheerst binnen achter de talentvolle, jonge zeventienjarige doelman Nino Noordijk. Vlotbrug speelde de bal veelal rond zonder daaruit echt gevaarlijk te worden. In het eerste half uur waren de geelhemden alleen gevaarlijk van buiten de zestien. Het was vooral Rockanje wat de uitgespeelde kansen creëerde maar het vizier stond niet op scherp bij Diemers, Baydar en Bravenboer. Na het halve uur ging Rockanje mee in het spel van Vlotbrug. De thuisspelende ploeg wist Rockanje uit het spel te halen waardoor er diverse kansjes ontstonden voor de ploeg van Tom Larssen. Vlotbrug claimt na 30 minuten spelen een penalty na een aangeschoten handsbal binnen de beruchte lijnen. Leidsman Fonseca zag hier echter geen opzet in en wimpelde de bezwaren weg. Rockanje liet zich steeds verder weg drukken en Vlotbrug kreeg meer uitgespeelde kansen. Rockanje leek echter de druk te kunnen weerstaan en met een voorsprong de rust te gaan halen. Het bleek echter anders te lopen. Twee minuten voor de thee wist Vlotbrug langszij te komen. Bij een goede aanval van de geelhemden was Stony van den Berg het eindstation. Hij schoot onthoudbaar binnen achter de sterk keepende Van der Meiden. Een minuut later was het wederom Vlotbrug dat na simpel balverlies van Rockanje op het middenveld de man meer situatie in de omschakeling uitbuitte. Dit keer kon Danny Browne de voorsprong noteren.
Na de thee was Rockanje feller en zocht het zichtbaar naar de gelijkmaker. Gelijk na de rust had die gelijkmaker al kunnen vallen. Keeper Noordijk liet een voorzet los. Aanvaller Bravenboer van Rockanje reageerde echter niet alert genoeg waardoor Noordijk kon herstellen. Het duurde tot de 68e minuut voordat de gelijk maker kon worden genoteerd. Een knappe voorzet van de ingevallen Jurjen Schrage belande voor de voeten van de vrijstaande Bravenboer. Deze wist de bal van dichtbij binnen te schieten. Tien minuten later maakte Bram Scheringa een onbegrijpelijke handsbal. In zijn eigen zestien sloeg hij de bal met zijn handen weg. Het leverde hem de gele kaart op en de bezoekers een strafschop. Bravenboer nam plaats achter dit buitenkansje en schoot beheerst zijn tweede van de middag en de voorsprong binnen. Na deze voorsprong leek het erop dat Rockanje de drie punten ging binnenhalen. Kijkend naar de wedstrijd leek het erop dat eerder Rockanje de kansen zou benutten dan Vlotbrug wat een gelijkmaker zou noteren. Zo zag eerst Schrage doelman Noordijk te ver voor zijn doel staan. De boogbal van 35 meter van Schrage kon ternauwernood door Noordijk worden naast getikt. In de 88e minuut wederom een enorme kans voor Rockanje. Een goede voorzet van Schrage kwam aan bij Bravenboer. Zijn inzet belande echter op de paal waardoor Vlotbrug in de wedstrijd bleef. In de 94e minuut wist Vlotbrug toch nog langszij te komen. Uit een makkelijk gegeven vrije trap op de rand van de zestien mocht Seghers aanleggen. Zijn vrije trap was onthoudbaar voor Van der Meiden waardoor Vlotbrug diep in de blessuretijd langszij kwam.
Aankomende zaterdag gaat Vlotbrug op bezoek bij het sterk presterende Zestienhoven. Rockanje krijgt op sportpark de Drenkeling in Rockanje Victoria’04 uit Vlaardingen op visite. Victoria speelde afgelopen weekend thuis tegen Zestienhoven. Zestienhoven won het uitduel met 1-2.
Vlotbrug: Noordijk, Bergwerff, Allersma, Vermeer (69. Gomes Soares), Seghers, van de Veerdonk, Browne, van den Berg, Buijs, Godoy (Guijt), Scheringa
Rockanje: van der Meiden, Langendoen, Vos, Verboon, Palstra, Sander de Ruijter, Stefan de Ruijter, Diemers, van der Steen, Bravenboer, Baydar (57. Schrage)







