Na het zonnige weer van vandaag ziet alles er voor het komend weekend een stuk minder zonnig uit. Komende avond en nacht neemt de bewolking toe, maar het blijft nog overal droog. Bij een matige wind uit het zuiden tot zuidoosten koelt het af naar 12 graden. Morgen wordt een overwegend bewolkte dag. In de ochtend blijft het overal nog droog, maar in de loop van de middag kan de eerste lichte regen vallen. De wind is matig van kracht en komt uit het zuiden tot zuidoosten De temperatuur loopt op naar 20 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag is er eerst veel bewolking met nog enige regen of enkele buien. In de loop van de nacht volgen enkele opklaringen en blijft het op de meeste plaatsen droog. Bij een matige zuidelijk wind koelt het af naar 12 graden. Overdag is er zondag veel bewolking. Aanvankelijk blijft het nog droog, maar in de loop van de middag bereikt een volgende storing met neerslag onze regio. De zwakke tot matige wind komt uit het zuidoosten. Het wordt 19 graden.
In de nacht naar maandag en ook maandag overdag blijft de kans op enkele buien groot. De wind wordt matig tot krachtig en komt uit het zuiden. Het wordt maar 18 graden. Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
- Zaterdag: 90% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
- Zondag: 90% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl






