In de tweede oefenwedstrijd liet NOCKralingen wederom een goede indruk achter. Tegen voormalig zondag 3e Klasser (Dit seizoen zaterdag 4e klasse) wonnen ze met 3-1 (1-0).
Al vroeg in de wedstrijd kwamen de Kralingers na een goed uitgespeelde aanval op 1-0. Izaak Pattiwaël brak op links door en kon vanaf de achterlijn Angelo Witter in de zestien aanspelen, die speelde zich knap vrij en schoot de 1-0 binnen. Daarna ging het spel over en weer met aardig positiespel van beide partijen. Zwarte Pijl was iets gevaarlijker en bestook een paar keer gevaarlijk het doel van Nockralingen. Keeper Lorenzo van de Meer kon met opnieuw een sterk staaltje keeperswerk zijn doel tot aan de rust schoonhouden.
In de tweede helft gingen de ploegen op de zelfde voet verder totdat de sterk ingevallen Jerrol Boldewijn zich liet verrassen door de spits van Zwarte Pijl.
Terwijl Zwarte Pijl nog aan het genieten was van de 1-1 sloeg de Nelstein brigade gelijk weer toe. Vanaf de aftrap werd Feroz Haider met een mooie pass van Cerezo Fung a Wing weggestuurd en kon na half ingrijpen van de keeper Rico Smulders in stelling brengen die niet faalde en de 2-1 intikte. Daarna was het wederom Haider die weggestuurd werd en dit keer Lorenzo Korver de kans gaf om te scoren. Ook hij deed wat hij moest doen en de 3-1 was geboren. Hierna nog één vlammend schot van Zwarte Pijl, maar ook deze werd onschadelijk gemaakt door keeper vd Meer.