Mede door het prachtige weer, 4 leuk voetbal spelende teams, het goede doel Stichting Villa Joep, en de vele aanwezige toeschouwers is het Flamingo Cup Toernooi van vv Meeuwenplaat een groot succes geworden. Vrijdagavond de wedstrijden Meeuwenplaat – Leonidas ( zat ) 2-3 en BZC/Zuiderpark – Rijnmond Hoogvliet Sport 4-4.
Alle teams speelden vol op de aanval waardoor veel doelpunten vielen en vele spannende situaties zich voor deden. Ook zondag prima voetbalweer waardoor vele toeschouwers zich langs de beide velden bevonden. Leonidas won van BZC/Zuiderpark terwijl er een heuse Hoogvlietse derby werd gespeeld op het hoofdveld tussen Meeuwenplaat en Rijnmond Hoogvliet Sport. Meeuwenplaat had in de eerste helft de kans om een ruime voorsprong te nemen maar zoals in alle voorgaande oefen wedstrijden wordt er vooralsnog niet genoeg gescoord. Omdat Meeuwenplaat in de 2e helft slecht verdedigde kon RHS hier in ruime mate van profiteren en met 3-5 werd RHS winnaar van deze bijzonder leuke wedstrijd.
Scheidsrechters Stefan van Krimpen, Ben van de Spoel, Orlando Fonseca en Mitchell Prins wisten hun wedstrijden goed te leiden. Voorafgaande aan de prijsuitreiking nam Joop van der Hor van Stichting Villa Joep het woord. Hij wist de aanwezigen nog te enthousiastmeren voor dit goede doel en vele mooie pluchen Joepie’s werden ( slechts 10 euro voor een pluchen olifantje ) verkocht.
Leonidas werd de grootste winnaar van het toernooi want ging met de meeste prijzen naar huis. Niet alleen werd Leonidas winnaar van het toernooi en mocht de grote wisselbeker in ontvangst nemen, maar ook de beste keeper van het toernooi was van Leonidas nl Iwan Zegers, beste speler ook Leonidas in de persoon van Sjonnie Tiel. De topscorers van het toernooi waren Jahir van RHS en Remon Gouw met 3 doelpunten. Alsof Leonidas niet genoeg prijzen had gewonnen vond de toernooi commissie dat het ook met de sportiviteit van Leonidas was in orde was want ook die was voor hen. Leonidas eindigde met 6 punten, Rijnmond Hoogvliet Sport 2e met 4 punten, BZC.Zuiderpark behaalde 1 punt en Meeuwenplaat dat vorige week nog het toernooi bij LMO won bleef met lege handen achter.