Op de zonovergoten Bolnesserberg stond de eerste serieuze krachtmeting van het seizoen op het programma. Je mag verwachten van de trainers dat ze nu wel een beetje weten wie er in 1 komt wie in 2, natuurlijk op een paar uitzonderingen nagelaten. Tevens een derby en bekerwedstrijd waar er iets te verdienen valt, drie punten en Ridderkerks eer.
Wat opvalt in deze wedstrijd zijn toch de slordigheden waardoor er te snel balverlies wordt geleden. Positief zijn de crossballen die aankwamen. Slikkerveer speelde verzorgder voetbal maar creëert geen kansen. Pas in de 35e minuut de eerste kans voor SV Bolnes door een fout in de verdediging van Slikkerveer kon Quintus O’Brian er van door en gaf laag voor, de verdediging van Slikkerveer kon nog net met zijn grote teen de bal raken waardoor Marleyson net te lat kwam. In de 39e minuut werd George de Brito door een blessure gewisseld voor Aleph Real Lopez. Slikkerveer werd weer wat sterker en probeerde nog voor rust een voorsprong te nemen, maar het bleef 0-0 tot de rust.
Direct in de 2e helft begon SV Bolnes voortvarend, druk zetten, agressief en kansen creërend. Hierdoor scoorde man of the match de 1-0 na terugleggen van Aleph Real Lopez. Jammer genoeg was deze agressiviteit snel verdwenen en kakte SV Bolnes weer in waardoor Slikkerveer weer het initiatief kreeg. In de 22e min de terechte gelijkmaker nadat eerst Jeffrey Sweinenburg tegen een gele kaart had gelopen. Uit deze vrije trap, die bij de 2e paal werd ingekopt door de wel heel vrijstaande spits van Slikkerveer Robert Koster. De wedstrijd werd er niet beter op, een aantal wissels werden toegepast, Vincent Kroon voor Dikkie Bontes. George Abu voor Quintus O’Brian om nog wat aan de wedstrijd te veranderen. Tussendoor pakte Marcel Pieke nog een donker gele kaart. Deze zelfde Marcel Pieke besliste de wedstrijd met een heerlijk boogballetje over de keeper heen, 2-1 voor SV Bolnes. De eerste drie punten zijn binnen, dinsdag 25-08-2015 het vervolg tegen Wilhelmus uit in Den Haag.
SV Bolnes: Tim Elhuizen; Lesley vd Stoep; Jeffrey Sweinenburg; Martin Zaalman; Ronald Vrolijk; Marcel Pieke; Wesley Strurrus; George de Brito; Meija Marleyson; Quintus O’Brian, Dikkie Bontes.