Voor de tweede week op rij verspeelde Wieldrecht een voorsprong van 2 doelpunten. Na de gelijkmaker in de 80e minuut werd de wedstrijd uitgespeeld en kon de vlag in top bij Zuidland. Wieldrecht kan rechtstreekse degradatie nog ontlopen maar dan is het van andere teams afhankelijk. De wedstrijd van directe concurrent Drechtstreek werd gestaakt vanwege een blessure van de scheidsrechter. Deze wordt komende woensdag uitgespeeld.
De fans uit Zuidland waren massaal naar de Smitsweg gekomen, maar wie dacht dat het de titel even eenvoudig mee zou pakken, kwam bedrogen uit. Na een twintig minuten aftasten begon het gemor al onder het publiek. Want hoewel Zuidland een wat sterkere indruk maakte, kwam het niet in de buurt van het doel van Wieldrecht. De eerste keer dat Wieldrecht dat deed was het meteen prijs. Luuk van den Berge mikte een vrije trap op de kop van Dennis Palit die de bal fraai binnen kopte. Mooi voor de aanvoerder in wat mogelijk zijn laatste thuiswedstrijd is geweest voor Wieldrecht 1. In 13 seizoenen speelde de rots in de branding meer dan 275 wedstrijden voor Wieldrecht 1. Op slag van rust drie memorabele momenten op rij. Eerst een kans voor Marco Vrolijk nadat Bas Verhoeven een corner van Luuk van den Berge voor zijn voeten kopte. Zuidland kwam in de tegenstoot voor het eerst tot een kans. Runell Martes schoot de bal maar net voorlangs. Wieldrecht bouwde vervolgens een aanval op over rechts, waarbij Nick Dijker de bal bezorgde bij Bas Verhoeven. De pegel van Bas was prachtig en doelman Kevin de Kok van Zuidland kansloos 2-0.
Adri van Tiggelen (coach van Zuidland) was woest. Een donderspeech die tot in de kantine te horen was volgde. Aanvankelijk zonder veel resultaat want Zuidland bleef slordig in de passing en in de afronding. De enige goede mogelijkheid was een kopbal uit een corner maar Michel Bezemer bracht met een mooie reflex redding. In de 70e minuut een corner van Zuidland en ditmaal was het dan wel raak. Corly Bazoer mocht van dichtbij binnen koppen. 10 minuten later was het gelijk. Spits John van Tiggelen van Zuidland, die de gehele wedstrijd aan banden was gelegd door Daan Vegt en Floris Vermaat, ontsnapte één keer aan de aandacht en zijn harde schot vanaf rand strafschopgebied kon net niet meer gekeerd worden door Michel Bezemer.
Zuidland vond het wel welletjes en Wieldrecht drong niet verder meer aan. Een punt dus en Wieldrecht besluit volgende week de competitie in en tegen Pernis. Of daarmee ook een einde komt aan 10 jaar 2e klasse dat zal aan het eind van de middag blijken. Laten we natuurlijk hopen van niet, maar wat er ook gebeurd, Wieldrecht gaat nooit verloren.