De laatste competitiewedstrijd trad de formatie van Marcel Langeveld aan tegen het welliswaar laag geklasseerde maar van tijd tot tijd toch goed voetballende BZC/Zuiderpark. In de eerste helft met een straffe wind in de rug zocht GOZ de aanval maar dat windvoordeel niet altijd in het voordeel is bleek deze middag maar weer eens. GOZ kwam wel in de 8e minuut op voorsprong toen Koen v.d. Ende op avontuur ging en via binnenkant paal doel trof.
Daarna moest GOZ toch regelmatig alert zijn op de uitvallen van BZC/Zuiderpark waar met name de altijd gevaarlijke en sluwe Heinrich Daniell veel aandacht opeiste. Nadat GOZ enkele riante mogelijkheden onbenut liet was het in de 41e minuut BZC/Zuiderpark dat op gelijke hoogte kwam via Chaldrik Cooper en kort daarna kwam GOZ zelfs goed weg met een bal op de paal waarmee de ploeg van trainer Brayen Wolf aangaf zich niet zomaar gewonnen te willen geven. Tegen wind in liet GOZ na rust zien waar men voetballend toe in staat is en al in de 47e min. was het Leonard Bruijnzeel die de kampioen op voorsprong zette. Kort daarna stuurde Olaf Sap Bradley van Driel de diepte in en zijn lob over doelman Kenny Boertje zorgde op fraaie wijze voor 3-1. BZC/Zuiderpark stelde daar eigenlijk weinig meer tegenover en toen de afscheid nemende Leonard Bruijnzeel, na drie man omzeild te hebben, hard en zuiver tekende voor zijn tweede en GOZ’s vierde was de wedstijd gespeeld.
Nadat topscorer Olaf Sap voor de 5-1 zorgde deed BZC/Zuiderpark nog iets terug geholpen door een defensief missertje. Beide teams kregen daarna nog diverse mogelijkheden en het was opnieuw Olaf Sap die kort voor tijd met een subtiele voetbeweging de keeper omspeelde en de eindstand op 6-2 bepaalde.Na de mindere wedstrijden van de afgelopen weken een waardig slot aan dit zo succesvolle seizoen.