De belangen waren groot op het eigen sportpark want er was minimaal een gelijkspel nodig om zeker te zijn van nacompetitie met als inzet het behoud van de status 1e klasser. Berkel startte fel en gedreven en kwam in de 3e minuut al op voorsprong, Sandra Welles schoot een hoekschop in 1x in de touwen dus dat was de snelle voorsprong.
Berkel wilde meer en probeerde Oostkapelle af te bluffen om zodoende snel de wedstrijd te kunnen beslissen. In de 18e minuut scoorde Melissa van den Berg de 2-0 en tien minuten later was het Lindy Hogedoorn die fraai de 3-0 op het bord zette. Hierna kon Oostkapelle nog wat terugdoen en bracht een kwartier voor rust de stand op 3-1.
Na de thee bleef deze stand lang staan en hadden zowel Oostkapelle als Berkel kans om een doelpunt te maken maar het was voor iedereen wachten tot de 85e minuut op een volgende treffer. Deze kwam op naam van Demi de Boe want zij scoorde fraai de 4-1 en besliste hiermee definitief de wedstrijd. Door dit resultaat speelt Berkel nacompetitie met als inzet blijven in die mooie eerste klasse. Komende zaterdag begint de nacompetitie met voor Berkel een thuiswedstrijd tegen VV Brielle, dat in de 2e klasse een periode won , en de aftrap is dan om 14.30 uur.
Berkel: Jennifer Gittling, Annemiek van der Voort, Nadia Roukes, Beau van Wijk, Chantal van Wijk(Lieke Siderius ), Sandra Welles (Jaimy Treurniet), Lindy Hogedoorn, Daphne Godee, Nadine Bier, Melissa van den Berg (Tara de Boe) , Demi de Boe .