In Rotterdam stond vandaag de wedstrijd op het programma tussen VVOR en NSVV. Vele malen is er aan de Boszoom door beide teams gestreden en voor NSVV waren het niet de gelukkigste wedstrijden. Vaak eindigde de wedstrijd gelijk en anders ging de thuisclub met de buit aan de haal. Vandaag zou dat niet anders zijn. Ook nu hield de thuisclub de punten in eigen huis. Toch zag het daar in de eerste helft niet naar uit. Immers NSVV domineerde en had in de eerste helft ruim afstand kunnen nemen. Dat wilde niet zeggen, dat de thuisclub geen kansen kreeg. Na 14 minuten nam Rhandy Rademaker een voorzet van Jan Vos op zijn pantoffel, maar gelukkig voor NSVV ging de bal naast. In de daarop volgende tegenstoot kwam de bal bij Koen Witsiers, die met een splijtende dieptepass Erik van Arendonk bediende, die de aanval afrondde; 0 – 1.
Foto: Ilse Kruithof
En NSVV ging door. Twee minuten later zorgde hetzelfde duo bijna voor een tweede treffer, maar nu kon de verdediging van de thuisclub de zaak met veel moeite klaren. Er kwamen meer kansen voor de Numansdorpers. Zo kopte Marco Mann een vrije schop van Michel Bol net naast. Verder schoot Erik van Arendonk na een prachtige dieptepass van Kelvin van der Giesen op de paal. En pas kort voor de rust moest Melvin Kruijthof handelend optreden, toen de thuisclub met een fraaie dieptepass John Concalves probeerde te bereiken, maar alert uitlopen van de Numansdorpse keeper voorkwam gevaar.
Na de thee ging de wedstrijd in stromende regen verder, iets wat de grasmat er niet beter op maakte. Verder ging de thuisclub uit een ander vaatje tappen en zette NSVV onder druk. Melvin Kruijthof kon eerst nog redding brengen op een kopbal van Farouk Djemili, maar na 53 minuten viel de gelijkmaker. Een hoekschop van Marco Verhorst belandde op het hoofd van Rhandy Rademaker en de NSVV-doelman was kansloos; 1 – 1. De thuisclub rook zijn kansen en ging door en kreeg daarvoor in de 72e minuut de beloning. Het was Marco Verhorst, die de verdediging uit speelde en vervolgens John Concalves bediende, die de bal in het doel tikte; 2 – 1. NSVV liet het er niet bij zitten en drie minuten later was de stand al weer in evenwicht. Op ca. 20 meter afstand kregen de bezoekers een vrije schop te nemen en Jeroen Voshart schoot deze feilloos in; 2 – 2.
De Numansdorpers probeerden de strijd alsnog in hun voordeel te beslissen. Dan blijft het opletten op tegenaanvallen. En juist zo’n tegenstoot werd NSVV fataal. In de 82e minuut werd Melvin Kruijthof zo’n tegenstoot fataal, toen hij de bal probeerde te onderscheppen. Hij kreeg de bal niet goed onder controle en de bal belandde bij Rhandy Rademaker. Die liet dit buitenkansje niet lopen en schoot de bal in de touwen; 3 – 2.
Hiermee bleven de punten aan de Boszoom en door de nederlaag van NSVV is Feyenoord niet meer te achterhalen en feliciteren wij de bewoners van Varkenoord met het behaalde kampioenschap. De strijd om de tweede plaats is nu heel spannend geworden, nu Groote Lindt NSVV tot op een punt is genaderd. Zaterdag staan de twee teams tegenover elkaar aan de Wilhelminastraat en dat belooft dus een spannende wedstrijd te worden.
NSVV: Melvin Kruijthof, Robin Verhoeven, Yoeron van der Ree, Marco Mann, Kjetil Mol, Jeroen Voshart, Michel Bol, Koen Witsiers (77e Sjoerd Hofstede), Kelvin van der Giesen (58e Leon Noordam), Erik van Arendonk, Mitchel Louwerens