In een niet al te hoogstaand maar desondanks aantrekkelijk voetbalgevecht hielden Spartaan’20 en AGE elkaar in evenwicht. Thuisclub Spartaan’20 deed zichzelf op grond van het veldoverwicht en de kansen in met name de tweede helft tekort, maar mocht aan de andere kant niet klagen dat AGE uit de gevaarlijke counters niet alsnog de volle winst meenam.
In de eerste helft bouwde Spartaan’20 de aanvallen zorgvuldig op, maar ontbrak het in de buurt van het vijandelijke aan scherpte en kwamen er aanvankelijk nauwelijks echte kansen. Er was een spelhervatting uit een vrije trap voor nodig om de 1-0 te bewerkstelligen, maar dat was dan ook direct een hele mooie. De jarige Uegene Ignacia verzorgde zijn eigen feestje door de bal vanaf twintig meter loepzuiver in de bovenhoek te plaatsen achter de kansloze AGE-doelman Brian Statz. Na een half uur had Ersin Akdag de wedstrijd voor Spartaan’20 een beslissende wending kunnen geven, maar in vrije positie op enkele meters van het doel werd zijn schot slechts een afzwaaier. Die misser kwam Spartaan’20 duur te staan, want even later was het ineens gelijk toen Fatih Sayilgan namens AGE een terecht toegekende strafschop mocht nemen en dat beheerst deed, 1-1. Op slag van rust leek die penalty-mogelijkheid er ook voor Spartaan’20 te komen, maar de overigens prima leidende arbiter Van Horssen legde de bal na een overtreding op de rand van de ‘zestien’ in plaats van op de stip. De vrije trap leverde niets op en nog voordat het rustsignaal klonk moest aan de andere kant Marvin Nootenboom met een fraaie redding een voorsprong voor de bezoekers voorkomen.
Na de thee eigenlijk hetzelfde beeld als ervoor: Spartaan’20 dat voetballend domineerde, AGE dat loerde op snelle counters en veel inzet en onderbrekingen vanwege blessures aan beide kanten. De grootste kansen waren voor de thuisclub. Toy Seide kopte fraai in maar zag de bal onder de lat weggehaald, Desire Simson mocht alleen op de keeper af dankzij prima aangeven van Angelo Granger, maar treuzelde en liet de bal van zijn voet halen en Ersin Akdag verprutste twee goede mogelijkheden door over en naast te richten. Ondanks de zichtbare vermoeidheid gooiden de Spartanen er de laatste tien minuten nog een schepje bovenop. Toy Seide zag bij het ingaan van de extra tijd eerst een schot van de lijn gehaald en even later kopte hij in volle ren langs de doelman in het zijnet. Uegene Ignacia knalde hierna nog van afstand over. Het laatste woord was vervolgens aan AGE, toen Andro Pantophlet in de slotseconden van dichtbij in vrije positie naast kopte en Spartaan zich op dat moment nog gelukkig mocht prijzen dat het in ieder geval een punt overhield aan de ontmoeting.
Geen verwijt na afloop bij de thuisclub vanwege de tomeloze inzet om een overwinning binnen te slepen, maar wel grote teleurstelling over het resultaat. De kansen op nacompetitie blijven weliswaar aanwezig maar dan moeten de laatste drie wedstrijden wel worden gewonnen.