De wedstrijd die eerder werd gestaakt na 33 minuten voetbal in de eerste helft en dat met een tussenstand van 2-0 in het voordeel van De Alblas. In de resterende 12 minuten van de eerste helft gebeurde er weinig tot niks en de ruststand was dan ook 2-0.
FC Binnenmaas probeerde het na rust wel en heeft ook echt wel kansen gehad om de 2-1 te maken, maar helaas bleef het bij kansen en was het uiteindelijk De Alblas die de wedstrijd besliste in de 84e minuut van de wedstrijd met de 3-0. Het positieve aan deze wedstrijd was dat Tim Vos na lang blessureleed een zeer goede wedstrijd speelde. Aanstaande zaterdag speelt FC Binnenmaas een echt derby, dan zullen ze thuis ’s-Gravendeel ontvangen.
FC Binnenmaas: Martin Remmers, Leon van der Stel, Robbie Pors, Charlie de Graaf, Mike Post, Sjoerd van der Pers, Bas de Kruijff, Remco van der Stel, Sander de Heus, Tim Vos en Kevin Kuijer.