Zaterdag werden de terugwedstrijden van de eerste competitieronde afgewerkt met voor SHO de uitbeurt tegen Kloetinge. Voor de competitie speelde SHO voor het laatst in het seizoen 1992/93 tegen de Zeeuwen. SHO werd toen kampioen in de tweede klasse en Kloetinge eindigde als derde. In de strijd om de Amstelcup moest SHO in 2000 de reis naar Zeeland maken. Op 15 augustus van dat jaar werd het een 4-0 overwining voor de gastheren.
Nog voor de aftrap van de wedstrijd was al duidelijk dat de toeschouwers op het Wesselosportpark geen doelpuntloze wedstrijd zouden krijgen voorgeschoteld omdat beide ploegen samen al meer dan honderd tegentreffers hadden moeten incasseren. Maar niemand van de aanwezigen had kunnen vermoeden dat de openingstreffer al zo snel zou vallen. Na 17 seconden was het Yves Nyemb die de thuisclub aan de leiding bracht. Na de door SHO genomen aftrap werd de bal teruggelegd op Fredson Lucas die vervolgens met een harde uithaal zijn compaan Paul Scheurwater velde waarna Kloetinge de aanval kon overnemen en succesvol afronden. Een geweldige domper voor SHO waar trainer Jeroen Rijsdijk zijn hele strijdplan als een kaartenhuis in elkaar zag storten. Nadat de Beijerlanders kort na de openingstreffer ontsnapten aan de 2-0 werden de mouwen opgestroopt en gaven de gastheren het initiatief aan SHO. Pas na twintig minuten mocht Geert Bakker de eerste corner van de wedstrijd nemen, die overigens niks opleverde. Halverwege de eerste helft liep Remco van Tiggele tegen een gele kaart op na een overtreding op Fredson Lucas. Doelman Kuipers, die bij de scheidsrechter verhaal kwam halen en daarmee waarschijnlijk Marc Bravenboer voor een kaart behoedde, ging vervolgens ook op de bon. De strijd werd pittiger en dat was gezien de belangen van weerskanten ook niet zo vreemd waardoor scheidsrechter Ron Collé veelvuldig moest optreden om de boel in de hand te houden. Bravenboer ging na en overtreding alsnog op de bon en nadat Mark Schuit Wilson Lima stevig te pakken had zag ook hij geel. Uit de vrije trap van Geert Bakker vanaf de zijlijn ontstond een mogelijkheid toen doelman Matthew Lentink onder de bal door zeilde maar de bal verdween over de achterlijn. Ook Raymon Kuipers moest na een corner vol aan de bak op een inzet van dichtbij.
Met de rust al in zicht hield het kaartenfestival nog even aan. Nadat Henk Roeland en Timo Jansen clashten kregen ook zij geel voorgehouden. De beste kans voor SHO ontstond vervolgens na een voorzet van Bakker die door zowel Joey Kleijn als Khalid Rahli niet kon worden binnengewerkt. In de slotminuut voor de pauze werd de rampspoed voor SHO nog erger toen Ricardo Rapmund na een overtreding op Van Tiggele er met een rode kaart vanaf moest. Na de doelwisseling was aanvankelijk nauwelijks waarneembaar dat de formatie van Rijsdijk in ondertal was. Een kopbal van Jason Tjien-Fooh eindigde in handen van Kuipers. Uit de tegenaanval liet doelman Lentink de bal voor de voeten van Rahli vallen maar het hakkie van de pingelaar verdween langs de -voor SHO- verkeerde kant van de paal.
De thuisclub kreeg door de jacht van SHO op de gelijkmaker alle gelegenheid om te counteren. Na een klein uur leek Nyemb de zaak te beslissen maar voor een leeg doel joeg hij het leer naast. Op driekwart van de strijd was de donkere aanvaller wel trefzeker toen hij verdedigend falen aan SHO kant met zijn tweede doelpunt van de middag afstafte: 2-0. Hoewel SHO bleef strijden kwam het niet verder dan een paar mogelijkheden die in het zijnet eindigden. Tien minuten voor tijd maakte invaller Roy Fernandes een overtreding met een strafschop als gevolg. Aanvoerder Ruben Hollemans vonniste feilloos: 3-0. In de slotfase was het Geert Bakker die, zonder groots te spelen toch SHO’s gevaarlijkste aanvaller was, met een keurige lob de eer redde: 3-1.
Door de nederlaag wisselen SHO en Kloetinge van plaats op de ranglijst waardoor voor de Beijerlanders nu code rood van kracht is.
SHO: Raymon Kuipers, Ricardo Rapmund, Cees Nobel, Marc Bravenboer, Wilson Lima, Fredson Lucas, Paul Scheurwater, Khalid Rahli, Joey Kleijn, Henk Roeland, Geert Bakker





