Niet alleen in de competitie doet DBGC mee om de prijzen, ook in de KNVB Beker is de ploeg van trainer Richard Elzinga volop in de race. Dinsdagavond (20.00 uur) speelt het team in de halve finale thuis tegen KMD uit Wateringen.
DBGC bereikte de laatste vier van de districtsbeker door ZBVH, Zinkwegse Boys, DVV ’09 (alle drie in de poulefase), Te Werve, Perkouw, Zwammerdam en Hellevoetsluis uit te schakelen. Nu wacht KMD, dat uitkomt in de derde klasse B van het district West II en in die afdeling onlangs kampioen werd. De ploeg verzamelde in 23 wedstrijden 57 punten en heeft een doelsaldo van 56 voor en 20 tegen. Een geduchte tegenstander dus, die net als DBGC hoopt op ‘de dubbel’.
De winnaar van dit duel zal in de finale, die vermoedelijk op zaterdag 16 mei wordt gespeeld (op het terrein van Monster), uitkomen tegen FC Maense uit Rotterdam.