v.v. Capelle heeft een prima overwinning geboekt in en tegen Spakenburg. De groenhemden wonnen met 0-1 dankzij een prima goal van Vladimir Smirnov. Het betekende voor de Capellenaren de eerste overwinning in Spakenburg sinds de invoering van de Topklasse.
Op het kunstgrasveld van Spakenburg stond een stevige wind en Spakenburg met ex spits van Capelle Peter de Lange in de basis begon voortvarend aan de wedstrijd met enkele kansjes. Al in de 2e minuut moest Nick van der Ploeg handelend optreden bij een kans van Peter de Lange. Na een minuut of 20 werd het spel van Spakenburg slordiger en Capelle kon de aanvallen vrij eenvoudig onschadelijk maken. Echte kansen kwamen er voor Capelle ook niet en pas in de 22e minuut volgde het eerste schot op doel van Spakenburg door Smirnov. Tot aan de rust gebeurde er niet al te veel meer, dus bleef het 0-0.
Direct na het begin van de 2e helft ging Lars Bossche goed door maar Balrak vond de keeper op zijn weg en hield er niet meer dan een corner aan over. Spakenburg probeerde het wel, maar tot echte grote kansen kwam men niet. In de 63e minuut kreeg Smirnov de bal aangespeeld en leek te scoren, maar de bal werd in eerste instantie nog gestopt, maar zijn 2e schot was wel doeltreffend en stonden de gasten op voorsprong.
In het vervolg van de tweede helft kwam Capelle nog een aantal maal goed weg maar ook Capelle was gevaarlijk in de omschakeling. In het slot van de wedstrijd verdween het geloof in een goed resultaat bij de thuisploeg en waren de grootste kansen zelfs voor Capelle. Na 90 minuten bleek 0-1 de eindstand en betekende dit een prima overwinning voor Capelle. Over twee weken staat de wedstrijd tegen Barendrecht op het programma op het eigen sportpark