Het bestuur van VELO nam onlangs voortijdig afscheid van Cees Tempelaar als hoofdtrainer. Dat meldt HaaglandenVoetbal.nl. Eerder was al bekend, dat de Wateringse club volgend seizoen niet meer verder zou gaan met de Hagenaar. Tot het einde van het seizoen neemt Edwin Vurens de honneurs waar als hoofdtrainer.
Afgelopen zondag zat assistent Ron Kouwenhoven als technisch verantwoordelijke man op de bank. Het bestuur had al laten weten, dat een andere trainer het seizoen zou afmaken en dat Albert van der Dussen, die vanaf juli de nieuwe hoofdtrainer is aan de Noordweg, niet voortijdig zou instappen.
De nieuwe trainer tot het einde van dit seizoen is Edwin Vurens, die als trainer o.a. werkzaam was bij VUC, FC Zoetermeer en ARC. Als speler was hij onder meer actief bij Sparta, FC Twente, Roda JC en in Zwitserland bij Sankt Gallen en Servette. Vurens droeg eenmaal het Oranje-shirt.