Alexandria ’66 heeft zichzelf opnieuw niet weten te belonen. In een onderling treffen met koploper Heinenoord waren de Rotterdammers minimaal gelijkwaardig, toch gingen de bezoekers er met de punten vandoor. Op het kunstgras van de rood-witten werd het 0-2.
Het verschil op de ranglijst (ruim 25 punten) was absoluut niet terug te zijn op het veld. Alexandria ’66 was met name in de eerste helft zelfs de betere ploeg. De ploeg van Omar Khan had via Gaultier Obiango tot twee keer toe de score kunnen openen maar in beide gevallen schoot de aanvaller van dichtbij ruim over. Het duurde even voordat de koploper in scoringspositie kwam maar toen het zover was was het ook meteen raak. Middenvelder Andrew Dias dÚllois mikte na een scrimmage voor het doel van doelman Lee Cheuk-a-Lam via de paal raak. En niet veel later, op slag van rust, verdubbelde de gasten de score naar 0-2 via Vinicius Bongaertz. De aanvaller kon de bal in een leeg doel binnen schieten nadat Jeremy Hensen de buitenspel was ontlopen.
Ook in het tweede bedrijf deed Alexandria ’66 niet onder voor de nummer een uit de eerste klasse C. Een prachtige vrije trap van Shayron Curiel stuitte via de lat terug het speelveld in en een knal van twintig meter ging rakelings over het doel van invaller Christian van Wijngen. Aan de andere kant van het veld waren er mogelijkheden voor Vinicius Bongaertz en Ramon Salas maar beiden troffen geen doel. In de laatste fase ging het duel op en neer en waren er kansen voor beide ploegen. Heinenoord om de score uit te bouwen, Alexandria ’66 om terug in de wedstrijd te komen. Helaas voor de ploeg van aanvoerder Cheuk-a-Lam opnieuw een verliespartij. Met een inhaalprogramma voor de boeg zal Alexandria ’66 wegzakken naar plek 11 en 12 en alles uit de kast moeten halen om nacompetitie te ontlopen. Er zal een eindsprint, lees serie overwinningen, getrokken moet worden in de laatste fase van de competitie.
Alexandria ’66 speelt op eigen veld nog tegen Dinteloord en Oranje Wit en gaat nog op bezoek bij Rijsoord, Dinteloord, Bolnes en Heerjansdam. Onder deze ploegen maar liefst vier concurrenten, alles nog in eigen hand!