Vandaag was het wisselend bewolkt en droog. Het werd 7 graden..
Komende avond en nacht is het helder en koud. De wind is matig van kracht en komt uit het noordwesten. De minimum temperatuur daalt tot rond het vriespunt met grote kans op vorst aan de grond.
Morgen zijn er eerst nog opklaringen, maar in de loop van de dag krijgen we met bewolking te maken. Tot de avond blijft het vrijwel overal nog droog. De matige tot krachtige wind komt uit het zuiden. In de middag wordt het 7 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag is er veel bewolking met kans op enige regen. Het blijft stevig waaien uit het zuiden tot zuidwesten. Het wordt niet kouder dan 6 graden.
Zondag is de kans op enkele buien groot, maar de zon kan hier en daar ook nog even doorbreken. De wind is krachtig tot hard uit het zuidwesten. In de middag wordt het 8 à 9 graden.
Maandag overdag blijft er kans op een bui, maar de zon zal ook niet ontbreken. Het wordt in de middag 7 graden.
De rest van volgende week blijft het aan de koude kant voor de tijd van het jaar.
Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
Zaterdag: 90% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Zondag: 80% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl