Op bezoek in Capelle aan den Ijsel bij SVS wilde Berkel de goede lijn doortrekken en gaan voor een goed resultaat. Berkel opende vanaf de beginfase goed en liet zich niet gek maken door de thuisclub die netjes 4e staan in de stand. Berkel kreeg ook kansen en gaf zelf weinig tot niks weg en had de zaak prima onder controle. Toch vielen er aan beide kanten geen doelpunten dus gingen beide teams rusten met een 0-0 tussenstand.
Na de thee (een aanrader met deze kou) weer 2 ploegen binnen de lijnen die willen voetballen en elkaar door en door kennen. Ook nu misschien de betere kansen voor Berkel maar ook de thuisclub hield het achterin dicht en probeerde zelf de openingstreffer te maken,iets dat niet lukte. Omdat de thuisclub dus het net niet kon vinden en ook Berkel niet wist te scoren bleef het 0-0.
Berkel ongeslagen na de winterstop en zit de andere teams die strijden om de veilige plek 9 op de hielen waardoor het uitermate spannend blijft in de 1e klasse.