Na de uitwedstrijd van vorige week stond er voor CKC tegen Steeds Hooger opnieuw een wedstrijd op vreemde bodem op het programma.
De ploeg van trainer Andrew Thomas had op papier de mogelijkheid om, na de winst op ONA en het verdiende gelijkspel tegen UNIO, opnieuw punten te kunnen gaan pakken. Steeds Hooger staat helemaal onder aan de ranglijst op de gedeelde laatste plaats.
Door omstandigheden was de technische staf gedwongen flink te schuiven in de basisopstelling. CKC leek daardoor wat onwennig in het begin van de wedstrijd en Steeds Hooger was als gevolg daarvan in staat in de eerste minuten gevaar te stichten voor het doel van keeper Nick de Borst. Het leidde echter niet tot een doelpunt en CKC leek iets beter in de wedstrijd te komen. Toch was het de thuisploeg die de score opende rond de 15e minuut. Een fout in de verdediging van CKC werd afgestraft met een fraaie boogbal over de doelman van de bezoekers waarmee de 1-0 op het scorebord werd gezet. Na die tegengoal liet CKC zien over een beter voetballend team te beschikken dan de tegenstander, maar rond het 16-meter gebied van Steeds Hooger ontbrak het CKC aan scherpte en vernuft om de verdediging open te breken. Slechts enkele malen werden de bezoekers dreigend en éénmaal moest de keeper van Steeds Hooger naar de hoek om een bal onschadelijk te maken maar doeltreffend was CKC niet. Het niveau van het spel zakte naar een bedenkelijk peil, hetgeen nog werd versterkt door een slecht en drassig veld. Met een 1-0 achterstand moest CKC de kleedkamer in om een strijdplan te bespreken voor de het vervolg van de wedstrijd.
In de tweede helft wist CKC uiteindelijk wel orde op zaken te stellen. De ploeg kwam getergd uit de kleedkamer en begon met een iets gewijzigde opstelling aan een waar offensief. Steeds Hooger werd helemaal teruggedrukt en moest een spervuur aan schoten en doelpogingen zien te verwerken. De keeper van de thuisploeg wist echter met het nodige kunst- en vliegwerk zijn doel lange tijd schoon te houden waarbij hij ook hulp kreeg van de paal en van een verdediger op de doellijn.
Nadat de eerste aanvalsstorm van CKC wat was gaan liggen kreeg Steeds Hooger bij een snelle uitbraak nog een grote kans alleen voor de goal maar doelman Nick de Borst redde bekwaam en wist de inzet van de aanvaller net naast te tikken. Daarna was het weer CKC dat het spel volledig dicteerde. Nadat Gino Schouten uit een vrije trap eindelijk de ban had gebroken liep CKC via doelpunten van Nick Koster, Bjorn Setoe en Ennio Ostiana uit naar een ruime en terechte 4-1 overwinning.
Zo toonde CKC in één wedstrijd twee gezichten. Na een slechte en slappe eerste helft volgde een sterke en bevlogen tweede helft waarmee de overwinning en de punten werden veiliggesteld. CKC schoof een plaats op op de ranglijst en staat nu 8e.