Voorzitter Rob Bosma heeft op de nieuwjaarsreceptie van VDL bekend gemaakt dat het bestuur de contracten met de complete technische staf van het eerste en tweede elftal heeft verlengd tot 1 juli 2016.
Hoofdtrainer Arwin Verburgh en de assistent-trainers Dennis de Vette en Glenn van der Kraan zullen voor nog een jaar werkzaam zijn bij VDL. Een goede sfeer op de bank bij VDL is een garantie voor succesEen goede sfeer op de bank bij VDL is een garantie voor succes. Rob Bosma zegt: ,,We zijn als bestuur verheugd om u te kunnen mededelen dat we op basis van de sportieve prestaties, maar vooral op basis van de uitstekende onderlinge samenwerking tussen spelersgroep en totale technische staf, hebben besloten om op advies van de Technische Commissie de contracten te verlengen van alle trainers bij de selectie.
Onze staf en de spelers zijn net terug na een zeer geslaagd trainingskamp in Engeland. Misschien is het wel eens goed om te vermelden dat dit trainingskamp onderdeel is van de randvoorwaarden die wij als amateurclub aanbieden aan de selectie, maar dat diezelfde selectie ook zelf een financiele bijdrage levert om hun eigen trainingskamp te bekostigen. De liefde komt voortdurend van twee kanten. Dat is het mooie aan onze selectie.”