De nacompetitie in het zaterdagvoetbal zal direct na aanvang van het competitievoetbal starten. Onderstaand een overzicht van het programma en de uitslagen.
Top- Hoofdklasse
Hoofdklasse A:
- 19 mei: ODIN’59 – Achilles Veen 3-0
- 23 mei: Achilles Veen – DOVO 2-1
- 26 mei: DOVO – ODIN’59 8-0
Hoofdklasse B:
- 16 mei: Quick Boys – RVVH 2-2
- 19 mei: Spijkenisse – Quick Boys 1-3
- 23 mei: RVVH – Spijkenisse 3-0
Hoofdklasse C:
- 12 mei: ACV – Harkemase Boys 2-0
- 19 mei: Harkemase Boys – Excelsior’31 3-2
- 23 mei: Excelsior’31 – ACV 0-1
Finale
- 26 mei ACV-RVVH 2-3.
- 30 mei RVVH-ACV 2-1, DOVO-Hoek 0-0
- 2 juni Hoek-DOVO
- 6 juni: RVVH-winnaar DOVO-Hoek
Hoofd-/ Eerste Klasse
Poule 1:
- 16 mei: Eemdijk – Rijsoord 1-0
- 23 mei: Rijsoord – FC Breukelen 0-2
- 30 mei: FC Breukelen – Eemdijk 1-5
Poule 2:
- 16 mei: JSV/Nieuwegein – Deltasport 2-2
- 23 mei: DFS – JSV Nieuwegein 6-0
- 30 mei: Deltasport – DFS 2-0
Poule 3
- 16 mei: Haaglandia – Nieuw Lekkerland 2-1
- 23 mei: Nieuw Lekkerland – Smitshoek 2-1
- 30 mei: Smitshoek – Haaglandia 1-2
Poule 4:
- 16 mei: Swift – Sliedrecht 3-0
- 23 mei: Sliedrecht – Kloetinge 0-1
- 30 mei: Kloetinge – Swift 0-0
Poule 5:
- 16 mei: LRC Leerdam – Sparta Enschede 2-0
- 23 mei: Sparta E. – Buitenpost 1-3
- 30 mei: Buitenpost – LRC 2-4
Poule 6:
- 16 mei: DETO Twenterand – Balk 1-0
- 23 mei: Balk – sv Urk 0-1
- 30 mei: sv Urk – DETO Twenterand 3-0
Poule 7:
- 16 mei: Berkum – PKC’83 0 -3
- 23 mei: Staphorst – Berkum 4 – 0
- 30 mei: PKC’83 – Staphorst 0-4
1ste / 2de Klasse
Poule 1:
- 1) 16 mei & 23 mei: DSO – Oude Maas 4-1, Oude Maas – DSO 4-0
- 2) 16 mei & 23 mei: BVCB – Papendrecht 0-1, Papendrecht – BVCB 2-0
- 30 mei & 6 juni: Oude Maas-Papendrecht 2-1, Papendrecht – Oude Maas
Poule 2:
- 1) 16 mei & 23 mei: SVC’08 – HVC’10 0-2, HVC’10 – SVC’08 1-1
- 2) 16 mei & 23 mei: Neptunus-Schiebroek – VDL 5-0, VDL – Neptunus-Schiebroek 3-1
- 30 mei & 6 juni: HVC’10-Neptunus-Schiebroek 2-3, Neptunus-Schiebroek – HVC’10
District Zuid 1:
Poule 1:
- 1) 16 mei & 23 mei: Alblasserdam – Nivo Sparta 0-3, Nivo Sparta – Alblasserdam 1-1
- 2) 16 mei & 23 mei: GPC Vlissingen – GDC 1-1. GDC – GPC Vlissingen 4-1
- 30 mei & 6 juni: Alblasserdam-GDC 1-1, GDC – Alblasserdam
Poule 2:
- 1) 16 mei & 23 mei: Zaamslag – Heerjansdam 2-5, Heerjansdam – Zaamslag 3-2
- 2) 16 mei & 23 mei: De Zwerver – MZC’11 2-4, MZC’11 – De Zwerver 3-3.
- 30 mei & 6 juni: Heerjansdam-MZC’11 3-0, MZC’11 – Heerjansdam
2de / 3de klasse
Poule 1:
- 1) 16 mei & 23 mei: Soccer Boys – sv Houtwijk 5-2, Houtwijk – Soccer Boys 1-0
- 2) 16 mei & 23 mei: Koudekerk – GDA 1-1, GDA – Koudekerk 0-2
- 30 mei & 6 juni: Soccer Boys-Koudekerk 2-0, Koudekerk – Soccer Boys
Poule 2:
- 1) 16 mei & 23 mei: UVS – MVV’27 3-1, MVV’27 – UVS 1-2
- 2) 16 mei & 23 mei: DUNO – Floreant 0-0, Floreant – DUNO 0-1
- 30 mei & 6 juni: UVS-DUNO 1-0, UVS – DUNO
Poule 3:
- 1) 16 mei & 23 mei: Drechtstreek – NSVV 0-0, NSVV – Drechtstreek 3-1
- 2) 16 mei & 23 mei: Victoria’04 – Groote Lindt 1-2, Groote Lindt – Victoria’04 1-1
- 30 mei & 6 juni: NSVV-Groote Lindt 5-0, NSVV – Groote Lindt
Poule 4:
- 1) 16 mei & 23 mei: Rozenburg – Botlek 3-1, Botlek – Rozenburg 3-0
- 2) 16 mei & 23 mei: FC Binnenmaas – Poortugaal 2-0, Poortugaal – FC Binnenmaas 1-3
- 30 mei & 6 juni: Botlek-Binnenmaas 1-1, Binnenmaas – Botlek
District Zuid 1:
Poule 1:
- 1) 16 mei & 23 mei: VVC’68 – DBGC 1-1, DBGC – VVC’68 2-2, V. wns.
- 2) 16 mei & 23 mei: Serooskerke – Nieuwenhoorn 2-3, Nieuwenhoorn – Serooskerke 3-0
- 30 mei & 6 juni: VVC’68-Nieuwenhoorn 2-3, Nieuwenhoorn – VVC’68
Poule 2:
- 1) 17 mei & 24 mei: Nieuwdorp – Arnemuiden 0-0, Arnemuiden – Nieuwdorp 1-1 Ndorp wns.
- 2) 17 mei & 24 mei: Duiveland – Walcheren 6-1, Walcheren – Duiveland 2-3
- 30 mei & 6 juni: Nieuwdorp-Duiveland 3-3, Duiveland-Nieuwdorp
Poule 3:
- 1) 16 mei & 23 mei: Unitas – SSC’55 1-2, SSC’55 – Unitas 2-4
- 2) 16 mei & 23 mei: Schoonhoven – BVV 0-0, BVV – Schoonhoven 2-2 BVV wns.
- 30 mei & 6 juni: Unitas-BVV 1-2, BVV – Unitas
Poule 4:
- 1) 16 mei & 23 mei: Perkouw – Meerkerk 0-1, Meerkerk – Perkouw 0-0
- 2) 16 mei & 23 mei: Woudrichem – Sleeuwijk 1-0, Sleeuwijk – Woudichem 1-4
- 30 mei & 6 juni: Meerkerk-Woudrichem 1-0, Woudrichem – Meerkerk
3de / 4de klasse
In de strijd om promotie naar de derde klasse wordt er in diverse poules gespeeld alsmede zijn er poule van 2 (2 wedstrijden) om promotie te bepalen.
- Poule 23: MZVC – Bevelanders 2-2, DJS-MZVC 0-1, Bevelanders-DJS 1-1
- Poule 24: Stellendam – Vlissingen 1-0, Vlissingen – Stellendam 2-1 Stellendam wns.
- Poule 28: Alliance – Bernisse 2 -1, Bernisse – Alliance 7-1
- Poule 32: Gouda – Haagse Hout 1-2, Maasdijk – Gouda 3-2, Haagse Hout – Maasdijk 2-2 Maasdijk wns.
- Poule 33: VVSB – Oegstgeest 1-2, Oegstgeest – VVSB 2-1
- Poule 34: PGS/Vogel – Lugdunum 2-2, Lugdunum – PGS/Vogel 2-1
- Poule 35: Ariston’80 – Te Werve 1-7, Siveo’60 – Ariston’80 2-2, Te Werve – Siveo’60 4-0
- Poule 36: Swift Boys – Quintus 2-0
- Poule 37: Lopik – NiTa 3-0
- Poule 38: FC Maense- Woubrugge 3-2, Woubrugge- Rohda’76 0-2, Rohda’76-Maense 1-1
- Poule 39 IFC – DHV 0-3
- Poule 40: CION – Oud-Beijerland 1-2, Oud-Beijerland-CION 2-1
- Poule 41: IJvv de Zwervers – HermesDVS 5-3, HermesDVS – NBSVV 1-3, NBSVV – IJvv de Zwervers 1-1, IJvv wns.
- Poule 42: HBSS – sv Charlois 2-2, sv Charlois – HBSS 3-3, HBSS wns.
P1HB is Quick Boys, P3HB wordt Spijkenisse, Smitshoek of Zwaluwen.
3e/4e klasse Poule 37: Woubrugge – Lopik
3e/4e klasse Poule 39: IFC – Zwervers IJVV de, DHV of GSC/ODS
3e/4e klasse Poule 34: Te Werve – PK3 4A West 2
3e/4e klasse: Maasdijk – Haagse Hout
Zaterdag wordt de wedstrijd Eemdijk – Rijsoord gespeeld en niet JSV Nieuwegein – Rijsoord. zie sportlink.
HC: ACV – Harkemase Boys is al morgenavond 12 mei, 19:15 uur, i.v.m. bekerfinale Harkemase Boys komende zaterdag.
– Dinsdag 19 mei Spijkenisse – Quick Boys.
– Zaterdag 23 mei RVVH – Spijkenisse.
MZVC – Bevelanders 2-2 MZVC wint strafschoppen met 8-7.
op 23 Mei speelt De jonge Spartaan thuis tegen MZVC en een week later op 30Mei gaat De Jonge Spartaan op bezoek bij Bevelanders.
poule 22; DFS-ZBVH 3-2.
poule 2 klopt niet moet zijn 30mei deltasport-dfs.
Poule 23 Zaterdag 23 Mei De Jonge Spartaan – MZVC 0-1
Zaterdag 30 Mei Bevelanders – De Jonge Spartaan
Bevelanders De Jonge Spartaan 1-2