Aanstaande zaterdag start de tweede seizoenshelft in de 1e klasse B. HVC’10 ontvangt op eigen veld Forum Sport, een duel tussen de nummers 7 en 11 van de ranglijst.
Forum Sport had zich waarschijnlijk meer voorgesteld van dit seizoen. Tot op heden hebben de Voorburgers het erg lastig in de competitie. Momenteel bivakkeren de mannen van Andre Lourens onderin de 1e klasse B. Er is dus werk aan de winkel, want de huidige plek 11 betekent aan het eind van de rit dat er P/D wedstrijden moeten worden gespeeld. Een goede 2e seizoenshelft is dus noodzakelijk.
HVC’10 is na een goed trainingskamp en twee goede oefenwedstrijden klaar voor de tweede seizoenshelft. In de 1e competitiehelft startte de ploeg met negen punten uit de eerste vier duels. De huidige positie van de ranglijst hebben de Hoekenezen dus voor een groot gedeelte te danken aan een goede start. Om bij de onderste plaatsen weg te blijven, moeten zaterdag de drie punten in Hoek van Holland blijven. Forum Sport is tot op heden een concurrent voor directe handhaving, het belang van dit duel is dus groot.
Trainer Pim van der Hoorn kijkt met vertrouwen uit naar aanstaande zaterdag. “ We hebben een fantastisch trainingskamp achter de rug. We hebben veel arbeid geleverd om ons klaar te maken voor de 2e seizoenshelft. Het winnen van de Algarve Cup was een bewijs dat we het jaar goed zijn begonnen. Bij terugkomst hebben we nog twee goede resultaten neergezet ( 1-1 tegen Heinenoord en 5-2 winst tegen Lyra). Maar garanties geven deze uitslagen natuurlijk niet voor zaterdag. Het verschil met de onderste vier plekken is maar vijf punten. Forum Sport kan het gat terugbrengen naar twee punten, dus winst is aanstaande zaterdag noodzakelijk. De jongens zijn zich daarvan bewust en zullen alle zeilen bijzetten om de derde helft in te gaan met drie punten”, besluit trainer Pim van der Hoorn.
HVC’10 kan zaterdag niet beschikken over Otmar van Deventer en Jurgen Warbout.
De wedstrijd aanstaande zaterdag staat onder leiding van de heer Duarte. Uiteraard is de aftrap gewoon om 14.30 uur. HVC’10 hoopt dat het publiek weer massaal de weg naar Sportpark De Rondgang weet te vinden. De steun kunnen de mannen hard gebruiken. Na afloop is de befaamde derde helft, het belooft weer een mooie zaterdag te worden in Hoek van Holland.