Richard Elzinga is ook in het seizoen 2015-2016 hoofdtrainer van DBGC. De 45-jarige coach, bezig aan zijn eerste jaar op De Koepel, verlengde donderdagavond zijn contract met één jaar. In het kielzog van de hoofdtrainer blijven ook assistent-trainer Peter van Dulst, verzorger André Goulooze en assistent-scheidsrechter Peter Vogelaar nog een seizoen aan DBGC verbonden. Ook de trainer van DBGC 2, Marko Aveling, heeft aangegeven volgend seizoen voor de groep te staan.
‘Als club zijn wij hier heel erg blij mee’, zegt Piet de Vogel namens de Voetbaltechnische Commissie van DBGC. ‘In het afgelopen half jaar zijn er onder leiding van Richard duidelijke stappen gezet op voetbaltechnisch gebied. Het is fijn dat daar nog een seizoen op voortgebouwd kan worden. Hopelijk kunnen we dat doen in de tweede klasse.’
Onder leiding van Elzinga, die hiervoor trainer was van vv Papendrecht, staat DBGC momenteel op een derde plaats in de derde klasse B (district Zuid I), met slechts één verliespunt achterstand op Hellevoetsluis en Nieuwenhoorn. Tevens is DBGC de enige ploeg in de competitie die nog ongeslagen is.
DBGC staat 4 punten achter op koploper Nieuwenhoorn, maar heeft wel 1 wedstrijd minder gespeeld.
Hellevoetsluis staat 3 punten achter en heeft ook nog 1 wedstrijd in te halen.
Beide gefeliciteerd. Op naar succes.