Danny Buijs heeft zijn contract bij Kozakken Boys met een jaar verlengd. Dat betekent dat hij ook volgend seizoen als trainer van Kozakken Boys actief zal zijn. De club en Danny Buijs waren er snel uit, omdat ze beide zeer tevreden zijn over de samenwerking.
Sportief gaat het goed en ook de samenwerking met overige geledingen binnen de club is een succes. Zo zijn er al jeugdclinics geweest en is Danny Buijs op een professionele manier, in samenwerking met de staf en TC, zeer betrokken bij de dagelijkse gang van zaken binnen de club.
Tevens is gebleken dat Danny in korte tijd in staat is geweest van de huidige selectie een team te smeden wat mooi voetbal speelt en lastig ten kloppen is en waar ook de sfeer optimaal is.
RTV Rijnmond maakte eerder deze maand een reportage met Danny Buijs.