In de top van het amateurvoetbal zijn de eerste drie trainers bekend die ook volgend jaar bij dezelfde club aan het roer staan.
Hoofdklasse debutant FC Rijnvogels heeft het contract met Hein van Heek verlengd. De succesvolle trainer neemt met FC Rijnvogels de tweede plaats in in de hoofdklasse B. ,,Als het klikt, waarom zou je dan naar een andere club gaan”, vraagt Van Heek zich af tegenover VoetbalindeBollenstreek.nl. ,,Ik heb het naar mijn zin, de resultaten zijn goed en de jongens, begeleiding en technische mensen zijn leuk om mee te werken. Daarnaast heeft Rijnvogels een prachtige supportersvereniging.”
Ook Spakenburg en FC Lienden hebben het contract met de hoofdtrainer verlengd. Zowel Jochem Twister, die zijn aflopende contract ziet worden omgezet in een vast dienstverband, als Hans van der Haar (Lienden) blijven langer bij de club actief.