Winst voor SVS in het KNVB bekerduel tegen Sportclub Botlek. Na een 3-1 ruststand werd het 4-1. Sport Vereniging Schollevaar was als eersteklasser favoriet tegen de zaterdag derdeklasser uit Spijkenisse.
Maar in het veldspel kwam dit verschil toch niet goed tot uiting. De ploeg van coach Arry Willemsen wel technisch vaardiger maar bij het verzilveren van mogelijkheden lieten de SVS-voorwaartsen het af weten. Doelvrouw Louise Brink van Botlek deed het uitstekend en greep een aantal keren goed in. Botlek mocht voetballen tot de zestien en deed dit erg leuk.
De doelpunten kwamen op naam van Milou Hoefsloot voor SVS en Selene van der Velden van Botlek bracht de stand op het scorebord weer in balans. Voorts scoorden voor SVS Sabrina Pocorni en aanvoerster Linda Los. In het tweede bedrijf scoorde Nicky Smid voor SVS de 4-1.
Verder kwam SVS niet en dat was ook de verdienste van het team van coach Ed Boudesteijn. Vlak voor tijd in dit uiterst sportieve duel een ongelukkige botsing tussen Daphne Prins en Amy van Luik. Botlek speelster Amy van Luik werd met ernstig inwendig buikletsel naar het IJsselland Ziekenhuis in Capelle aan den IJssel overgebracht.