Noordwijk besliste de wedstrijd voor de rust. Ondanks goede kansen lukte het Zwaluwen niet om in de tweede helft langszij te komen. Trainer Poldervaart liet zien dat hij veel vertrouwen heeft in al zijn selectiespelers, door zeven andere namen op het formulier te zetten dan vorige week, waar tijdens de competitiewedstrijd tegen Noordwijk wel werd gewonnen.
Al snel in de wedstrijd de eerste kans voor Dimitry Gomes Almeida, die uit een vrije trap van Jesper Gudde de bal met het hoofd verlengt maar over ziet gaan. De volgende kans dient zich aan als Adil Akanioui op links doorbreekt maar zijn voorzet van dichtbij in de handen van doelmanMustafa Amezrine ziet belanden. Daarna is het Bradley el Idrissy die uit een voorzet van Robin Terhorst de doelman in de korte hoek zijn schot ziet keren. Over het halve uur heen de eerste kans voor Noordwijk en het is Jon-Joost Cornelissens die de bal langs doelman Danny Voets kopt (1-0). Gomes Almeida schiet daarna snoeihard naast met een schot dat beter had verdiend. Het noodlot slaat toe als Clint van Stee te zacht teruglegt op Edwin van Bueren. Marios Lomis pikt op en snelt langs de verdediging en tikt de bal langs Voets (2-0).
In de tweede helft dwingt Zwaluwen een aantal kansen af. Schoten van Gudde, Arij van Bree en el Idrissy worden gestopt of geblokt en Gomes Almeida vergeet Zwaluwen in de race te brengen door een vrije kopkans voorlangs te plaatsen. Vlak voor tijd ziet iedereen dat er hands gemaakt wordt, behalve de zwak fluitende scheidsrechter van Loenen. De leidsman fluit ook el Idrissy af die tijdens een schouderduw de baas is over zijn tegenstander en alleen op de doelman af kan gaan. Via de ingevallen Delano a Cohen wordt het uit een vrije trap nog 2-1 en bijna valt de gelijkmaker nog als a Cohen de bal uit een vrije trap onder de lat krult, maar doelman Amezrine redt even formidabel door de bal net over te tikken.