Door een 1-2 overwinning bij VELO blijft IFC na drie wedstrijden ongeslagen in de eerste klasse. IFC begon heel goed aan de wedstrijd en na exact 90 seconden wedstrijd stond IFC al met 0-1 voor. Perry van Eijken speelde Brian Leons aan in de diepte en die gaf af op Yoeri Rombouts, die naar rechts draaide en de keeper in de korte het nakijken gaf.
De aanvallen bleven met de aanvallers Leons en Rombouts doorgaan op het Wateringse doel maar het duurde tot de 24ste minuut voor de 0-2 daadwerkelijk werd gemaakt. Deze maal was Maarten Broos de aangever en wederom Yoeri Rombouts de afwerker op bijna identieke wijze als bij zijn eerste goal.
Een viertal minuten later kreeg Brian Leons de rode kaart voorgeschoteld toen hij bij een poging de bal nog binnen te schieten een tegenstander raakte en de scheidsrechter dit als ernstig gemeen spel bij een duel om de bal opvatte en dit ook opschreef op het wedstrijdformulier.
Na de rust kreeg IFC snel een -niet gehoopte- tegen treffer te verwerken van Michel Draaisma, die dus verantwoordelijk was voor het eerste doelpunt dit seizoen van Velo. Hierna had VELO wel heel veel balbezit maar tot echt 100% uitgespeelde kansen kwam het niet. Integendeel met de counter bleef IFC een constante dreigende factor, die wel prikte maar niet kon door steken mede door goed keeperswerk.
Zo eindigde de wedstrijd in een verdiende 1-2 overwinning tot tevredenheid van trainer Jack van den Berg, die met 2 overwinningen voor zijn beide ploegen een topweekend had.