Jodan Boys is thuis tegen ARC het bekertoernooi goed begonnen. Met rust stond het 1-0 door een doelpunt van Jeroen Borsboom. Vlak voor tijd maakte Leroy Brank de 2-0 met het hoofd. Jodan Boys begon met Camfferman en de Rijk in de basis. El Yaagoubi en Slottje begonnen op de bank. Berkvens zat niet bij de selectie. Hij is officieel nog geen lid van Jodan Boys en kan dus daarom geen officiële wedstrijden spelen.
ARC begon goed aan de wedstrijd en kreeg binnen vijf minuten al twee goede mogelijkheden. Een corner werd bijna binnen gekopt maar Jorn van Lunteren bracht op de lijn redding. Niet lang daarna ging een schot net voorlangs het doel van Marvin Straver.Jodan Boys had eigenlijk nog geen kans gehad toen het opeens na tien minuten spelen op voorsprong kwam. Een vrije trap van Jodan Boys werd niet goed verwerkt en kon door Brank weer in het strafschopgebied gebracht worden. Bij de tweede paal stond Jeroen Borsboom helemaal vrij en kon de bal simpel binnen knikken.
ARC was in de fase voor het doelpunt sterker en zette Jodan Boys vroeg onder druk. Het combineerde goed maar wist verder geen grote mogelijkheden te creëren. Bellahcen moest nog wel een keer een de noodrem trekken om een snelle uitval te voorkomen. De middenvelder kreeg daarvoor wel de gele kaart. Na een half uur kreeg Jodan Boys nog een goede mogelijkheid om de voorsprong uit te breiden. Een goede voorzet werd door de geheel vrijstaande Remco de Rijk net naast gekopt. In het laatste kwartier gebeurde er weinig voor de doelen en speelde het spel zich vooral op het middenveld af. Met nog een paar minuten spelen kreeg ook Leroy Brank de gele kaart na een harde charge op het middenveld.
Zo ging Jodan Boys met een 1-0 voorsprong de rust in. Na de rust kwam er direct een wissel aan Jodan Boys zijde. Mo Bellahcen ging geblesseerd naar de kant, Mike Slottje kwam hem te vervangen. Slottje ging op de linksback spelen terwijl Mitchel Heerkens de plek van Bellahcen overnam. ARC had niet meer de power waarmee het aan de eerste helft begon en zakte ver terug. Toch kreeg het via de omschakeling een goede mogelijkheid om op gelijke hoogte te komen, Straver bracht echter goed redding. Met nog een half uur te spelen kwam ook de tweede wissel aan Jodan Boys zijde. Emiel Buntsma maakte voor het eerst zijn opwachting hij verving Camfferman.
Buntsma kreeg na nog geen vijf minuten spelen al een fraaie mogelijkheid. Zijn schot op aangeven van de Rijk ging echter net voorlangs. Een kwartier voor tijd ging ook Jeroen Borsboom naar de kant. Hij werd vervangen door Rick Begeer. Er gebeurde weinig meer op het veld. Veel balverlies over en weer kwam het spel niet ten goede. Vlak voor tijd veerde het publiek nog eenmaal op voor een schitterend doelpunt van Leroy Brank. Een vrije trap van Mitchel Heerkens werd door de sterke Brank op mooie wijze in de kruising gekopt. Niet lang daarna floot de scheidsrechter voor het laatst en won Jodan Boys zo haar eerste poulewedstijd in strijd om de districtsbeker.