zondag, juli 13, 2025
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
Advertisement
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Laatste Nieuws

BVCB opent met winst bij Spartaan’20 (zo)

Redactie VoetbalRotterdam.nl Redactie VoetbalRotterdam.nl
20 oktober 2014
in Laatste Nieuws
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter

BVCB-voetbalMet slechts één doelpunt verschil won BVCB de eerste bekerwedstrijd van dit prille seizoen. Eén doelpunt verschil slechts, waardoor het tot het einde toe spannend bleef. In tegenstelling tot andere trainers, wenst trainer Melvin Boel de bekerwedstrijden niet als oefenduels te beschouwen. Ook die wedstrijden moeten gewonnen worden, BVCB moet gewoon zo ver mogelijk komen in het bekertoernooi, zo maakte hij enkele weken bekend, nog voordat de eerste trainingen waren aangevangen.

De wedstrijd was slechts 30 seconden oud, toen de eerste lange bal vanuit de Spartaanse achterhoede naar voren werd geschoten. Twee mannen achtervolgden de bal, maar doelman Wesley was hun te snel af. De eerste gele kaart werd reeds in de vierde minuut ten toon gesteld aan een Spartaan die Robin Monsma torpedeerde, nadat deze middels een diagonale pass was bediend door Chris Rojer. Kevin Dercks nam de vrije trap; een Spartaan stond in de weg tussen hem en het doel.

De speelwijze van Spartaan 20 werd al snel duidelijk. Het middenveld werd overgeslagen en als de bal door de lucht vloog, poogden twee of drie voorhoedespelers uit de rug van hun directe tegenstander weg te lopen om daarna gevaarlijk te worden als het BVCB doel in zicht kwam. Deze speelwijze had tot gevolg dat assistent grensrechter van Ginneken reeds in de eerste twintig minuten al drie kilo was afgevallen.

De eerste hoekschop mocht in de achtste minuut door de gastheren genomen worden, maar Chris Rojer die zich in het strafschopgebied als vrijwilliger had gemeld, kopte de bal weg. BVCB kon echter de aanval niet afslaan met een tegentreffer (bal laag over de grond vanaf een metertje of 20) tot gevolg.

Spartaan 20 hield vast aan de eerder genoemde speelwijze en probeerde ook om het Wesley van der Molen moeilijk te maken als deze de bal terug in het spel wilde brengen, of als hij de bal teruggespeeld kreeg. Toen ze langzamerhand doorkregen dat Wesley liet zich niet gek liet maken en het geen zin had om op hem door te jagen, besloot men van deze tactiek af te zien.

In het eerste deel van de eerste helft had BVCB moeite om de bal voorin vast te houden, maar naar gelang de wedstrijd vorderde ging dit steeds beter, werden er meer duels gewonnen, waar na er zich kansen op de gelijkmaker aandienden. Nick de Bil stormde in de 17e minuut het strafschopgebied binnen met twee man op de hielen. Hij vond echter geen afspeelpunt en zelf schieten werd hem onmogelijk gemaakt.

Robin Monsma was even later dichtbij de gelijkmaker toen hij van dichtbij aanlegde richting korte hoek, maar de bal ging net naast het doel. Chris passeerde de in verkeersregelaar-outfit geklede keeper (Als het licht uitvalt, weten ze in ieder geval nog waar de keeper zich bevindt), maar was daardoor te ver naar de zijkant gedrongen, zodat hij in een positie kwam, waaruit het onmogelijk was om te scoren.

BVCB ontsnapte aan de 2 – 0 toen in eerste instantie Wesley met een uitgeschoven ledemaat redde waarna, in een onoverzichtelijke situatie voor het doel, Mick Ruigrok dit in tweede instantie wèl deed. BVCB mocht een corner nemen in de 25ste minuut. Hoewel de echte voetballiefhebber een bal prefereert die direct richting doelgebied geschoten wordt, al dan niet indraaiend, koos BVCB voor de korte variant. De bal werd alsnog het zestienmetergebied in gepompt, maar bleek oncontroleerbaar voor de BVCB-ers die zich voor de neus van de lichtgevende goalie hadden verzameld.

Chris Rojer vond even later geen afspeelmogelijkheid toen hij zich een weg had gebaand richting doel en Nick de Bil kon koppend de bal niet de goede richting meegeven na een strakke voorzet van rechts. Vlak voor rust schoot Mike van der Steen de bal tegen de vooruitgestoken voeten van de doelman en ook Chris wist wederom het doel niet te vinden toen hij de bal richting korte hoek kopte, waar toevallig óók de doelman zich bevond.

In het begin van de tweede helft deed BVCB wat het allang in de eerste helft had moeten doen: scoren. Het was Mike van der Steen die scoorde in de 54ste minuut, nadat hij vijf minuten daarvoor al een keer over het doel had geschoten. Chris Rojer boekte veel terreinwinst aan de rechter flank, achternagezeten door een ijverige nummer 6, die hem van de bal probeerde te lopen. Maar het was net of een lelijke eend een centurion tank van de weg wilde duwen: dat gaat ook niet. Uiteindelijk ging de bal over de zijlijn.

In de 63ste minuut sprintte Robin Monsma richting doel en schoot de bal over de lat. Nog geen vijf minuten later ongeveer dezelfde situatie. De keeper rende Robin nu tegemoet als wilde hij hem welkom heten in het strafschopgebied. Robin liet de begroeting voor wat ie was, botste tegen de doelman aan die hinderlijk in de weg bleef staan en schoot de bal laag over de grond het doel in: 1 – 2.

De thuisspelende ploeg ging op zoek naar de gelijkmaker, maar slaagde er niet in om het de gasten moeilijk te maken. Het was de stand op het niet aanwezige scorebord wat het nog spannend maakte, want je weet maar nooit hoe het balletje kan rollen. Wat de supporters betreft had BVCB daarom nog wel één van de uitgespeelde countermogelijkheden mogen benutten. Maar dat bleek niet nodig, omdat de stand bleef zoals ie was.

Door dit resultaat plaatst de Bergschenhoekse formatie zich samen met Oude Maas dat met 0 – 1 won van RKDEO bovenaan in de poule.

BVCB: Wesley van der Molen, Eytan Scheimann, Robin van Willigen, Nick Mahieu, Roy Eekman, Mike van der Steen, Mick Ruigrok, Kevin Dercks (Bart Mooij 60”), Robin Monsma (Sajo Sabic 72”), Christopher Rojer, Nick de Bil (Raymond Dickhoff 79”)

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

Omar Khan, trainer van Spartaan’20: ‘Plezier en spelvreugde zijn belangrijker dan punten’
Interviews

Omar Khan, trainer van Spartaan’20, is ook bondscoach van het nationale damesteam van Guyana: ‘Dat is een geweldig mooi avontuur’

Jan Schoonen
17 juni 2025
VoetbalRotterdam.nl Podcast S2E4: ‘Terugkeer van oude sponsoren & overzicht competitiestart’
Laatste Nieuws

VoetbalRotterdam.nl Podcast S2E39 (Kalkman en Helder): ‘Het memorabele seizoen van BVCB’

Redactie VoetbalRotterdam.nl
16 juni 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Indelingen vrouwenvoetbal West II (B-categorie) bekend
VR Extra

Indelingen vrouwenvoetbal West II (B-categorie) bekend

7 juli 2025
Ommoord1
Interviews

Ommoord bijna terug in vierde klasse: ‘Ploeg weet dat we er nog niet zijn’

5 mei 2025
Fortes en Maatsen bij Zwaluwen vertrokken door de voordeur
Interviews

Fortes en Maatsen bij Zwaluwen vertrokken door de voordeur

9 juli 2025
Zuidland 4
Interviews

Glenn den Uijl verrast in debuutjaar bij Zuidland: ‘Een leerzaam seizoen en veel ambitie voor de toekomst’

6 mei 2025
Quincy de Lobel twijfelde heel lang: ‘Ik blijf voetballen bij OACN in de zaal en ga toch door bij SC Botlek’
Interviews

Alain Obert, de behendige aanvaller van CKC: ‘Wij zouden eigenlijk altijd op kunstgras willen voetballen’

6 mei 2025
Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’
Interviews

Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’

5 mei 2025
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result