Op 31 maart jl. is het bestuur van de vereniging Nieuwenhoorn afgetreden en is de club min of meer (be)stuurloos geraakt. Onder aanvoering van ere-voorzitter Piet Nagelkerke is er, met behulp van een aantal “oud” bestuursleden allereerst voor gezorgd dat de operationele zaken zoveel mogelijk ongestoord doorgang vonden. Tevens is door een spontaan geformeerde Commissie van Advies (CvA) een ultieme poging ondernomen om te komen tot een nieuwe bestuursstructuur en is gezocht naar mogelijke kandidaten voor een nieuw bestuur.
Helaas heeft de CvA om moverende redenen haar pogingen recent gestaakt en bleef Nieuwenhoorn nog min of meer (be)stuurloos. In de tussenliggende periode is echter door een aantal enthousiaste leden gezocht naar mogelijke oplossingen om toch uit de bestuurlijke impasse te komen.
Het doet ons bijzonder deugd jullie te kunnen melden dat het betrokkenen is gelukt om, naast het ontwikkelen van een wat aangepaste bestuursstructuur, ook voor een groot deel de personele invulling te hebben gerealiseerd. Het nieuwe bestuur, wat vooralsnog op interim basis aan de slag is gegaan, bestaat uit een mix van ervaren (voormalige) bestuurders en een aantal verse krachten en betreft de volgende personen:
- Voorzitter: Gerry Daalhuisen
- Penningmeester: Cor Smits
- Secretaris: Desiree de Jager
- Secretaris Wedstrijdzaken: Jeroen Hassink
- Jeugdzaken: Fred Blum (tevens plv. voorzitter)
- Interne Zaken: René van Harskamp
- Voetbalzaken: Jarno van der Wilde (incl. een TC van oud spelers van NH1)
- Normen en Waarden: Walter Purvis (staffunctie t.b.v. bestuur)
Naast bovenstaande bestuurlijke invulling is het tevens voor een belangrijk deel gelukt om ook de onderliggende commissies te bemensen.
De beoogde bestuurlijke invulling is in onze ogen een gedegen ploeg met enerzijds bestuurlijke ervaring, aangevuld met de nodige kwalitatieve inbreng op de onderscheiden onderdelen. Wij hebben er dan ook alle vertrouwen in dat Nieuwenhoorn met deze ploeg weer een toekomst in gaat waar het vooral gaat om plezier in het voetbalspelletje en bovenal structureel gewerkt zal worden aan verbetering van de kwaliteit van onze jeugdopleiding. Dit dient naar ons idee de basis te vormen voor de toekomstige resultaten van onze (prestatie)teams.
Daarnaast zal het vizier eveneens gericht zijn op de doelstelling van de vereniging, namelijk een club waarin mensen verenigd zijn om de passie voor hun sport en dat voor hun kinderen te delen.
Zoals vermeld zal het beoogde bestuur vooralsnog op interim basis functioneren. Beoogd wordt om een Algemene Ledenvergadering uit te schrijven om e.e.a. te formaliseren kort na de opstart van de competitie 2014-2015 (september/oktober).