Afgelopen zaterdag is het Goudswaardse Boys gelukt om de volle buit uit Rotterdam mee te nemen na een zwaarbevochten overwinning op Egelantier Boys. Het trainersduo Leo Tol – Nico Hoogwerf moest vanwege een groot aantal afwezigen creatief omgaan met de beschikbare krachten.
Zo was er plaats ingeruimd voor o.a. Hermann Walle, Leon van der Slot, Wouter Naaktgeboren, Tim Blaak en verzorger/speler Johan Bestebreur. Aan de Oldegaarde waren de Boys voornamelijk gedoemd om te verdedigen. Na zeven minuten ontsnapten de bezoekers aan een achterstand toen Ouissam Rehmi buiten bereik van interim-doelman Abram Huijzers de lat trof. Nauwelijks een minuut later lag de bal aan de overzijde in het net door toedoen van Roland Wolff na uitstekend voorbereidend werk van Patrick van Duijl: 0-1. Na een half uur kwamen de Rotterdammers langszij door een treffer van Matic Prah, 1-1. Kort voor rust zorgde Mohammed Aaguied voor een 2-1 voorsprong voor de Oldegaard-bewoners. De Boys toonden veerkracht want in de blessuretijd liet Patrick van Duijl de Rotterdamse verdediging zijn hielen zien en rondde beheerst af: 2-2.
Na de onderbreking waren de Boys slechts gevaarlijk in de tegenstoot. Joeri Heistek en Tim Blaak hadden echter weinig geluk in de afwerking. Doelman Abram Huijzers ontpopte zich als een ware sta-in-de-weg voor het aandringende Egelantier Boys. Tot in de 5e minuut van de extra tijd leek het bij 2-2 te blijven maar invaller Johan Bestebreur dacht daar anders over. Met een subtiel lobje passeerde hij de uitlopende doelman Amir Milic: 2-3. De Rotterdammers waren het niet geheel eens met deze treffer en moesten dat bekopen met een tweetal rode prenten.