HVC’10 heeft wederom op eigen veld geen fout gemaakt in de strijd om de titel. Tegen middenmoter MVV’27 won de formatie van Bert de Best en Chris Jansen met 2-0.
In deze fase van de competitie zijn de punten het belangrijkst, dat bleek ook gisteren weer. Het publiek kreeg een niet al te beste wedstrijd voorgeschoteld, HVC’10 had het de eerste helft zeker niet gemakkelijk tegen de Maaslanders. MVV’27 werd gevaarlijk uit een vrije trap van 20 meter, HVC’10 zag een voorzet net niet worden binnen geschoten door Remco Koornhof. Net toen iedereen dacht dat we gingen rusten met een 0-0 stand, schoot Leroy Smits HVC’10 toch nog met een voorsprong de rust in.
De 2e helft moest MVV’27 de aanval zoeken, maar had het grote moeite om kansen te creeren. HVC’10 hield het achterin goed dicht en zag vlak voor tijd invaller Jurgen Warbout de 2-0 maken en de zege was veilig voor de Hoekenezen.
Dinsdag wordt in Den Haag gespeeld voor de Haaglanden Voetbal Cup tegen De Ster. Over 2 weken staat de zeer belangrijke wedstrijd tegen Valken’68 op het programma.