woensdag, juli 16, 2025
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
Advertisement
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Zaterdagvoetbal Hoofdklasse (za)

ASWH herstelt zich prima tegen FC ‘s-Gravenzande

Redactie VoetbalRotterdam.nl Redactie VoetbalRotterdam.nl
9 maart 2014
in Hoofdklasse (za)
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter

aswhASWH heeft zich vanmiddag prima gerevancheerd voor de nederlaag bij Deltasport. Op het eigen sportpark Schildman was de ploeg van trainer Michel Langerak veel te sterk voor middenmoter FC ‘s-Gravenzande. De Ambachters trakteerden de bezoekers op een 4-0 nederlaag en waren daarmee nog mild, want gezien de vele kansen was een grotere overwinning ook mogelijk geweest. De zege kwam tot op stand dankzij een goede teamprestatie, na een wedstrijd waarin alle spelers eigenlijk zonder uitzondering goed voor de dag kwamen.

Langerak had vooraf wel enkele wijzigingen in het elftal doorgevoerd. Bas van Stokkom ontving vorige week tegen Deltasport een gele kaart en moest daardoor geschorst toekijken. Hij werd vervangen door Mark Bevaart, die als rechtsback startte. Gilmaro van de Werp schoof daardoor op naar het centrum. Op het middenveld begon Paul Scheurwater in de basis. De entree van de Ambachter ging ten koste van aanvoerder Ferry van Lare. Topscorer Michael van Dommelen droeg daardoor de aanvoerdersband. De laatste wijziging vond voorin plaats. Vinicius Bongaertz was vanwege een blessure niet van de partij, waardoor de Spanjaard Guillermo Bartolomé González als linksbuiten begon.

ASWH had vanmiddag even tijd nodig om op gang te komen. Het eerste kwartier stond vooral in het teken van aftasten. FC ‘s-Gravenzande koos voor een behoudende tactiek en dus was het aan ASWH om daar een antwoord op te vinden. Dat lukte gaandeweg steeds beter en leverde ook een eerste kans op. Na een voorzet van Jesper van den Bosch kwam Josiemar van de Werp in balbezit in het strafschopgebied, waar hij zijn tegenstander op kracht wegzette en vervolgens op doel schoot. Zijn poging werd geblokt, waarna ASWH een hoekschop mocht nemen. Er kwam een variant uit de kast, die uiteindelijk een kopbal van Bart van Muyen opleverde. De bal vloog rakelings langs het doel van de Westlanders.

Niet veel later was het wel raak. Mels van Driel mocht een vrije trap nemen en slingerde de bal het strafschopgebied van FC ‘s-Gravenzande binnen, waar Bart van Muyen het speeltuig met het hoofd bij de vrijstaande Michael van Dommelen bezorgde. Voor de topscorer van de afdeling was het een koud kunstje om de 1-0 in het doel te tikken, alweer de zeventiende treffer van de spits. De openingstreffer smaakte kennelijk naar meer, want kort daarna scoorde ASWH weer. Nu ging er een hoekschop van Mels van Driel aan vooraf. Paul Scheurwater had een schot in gedachten, maar raakte de bal niet vol. Onbedoeld bleek dit echter een prima assist op Bart van Muyen, die de bal in het dak van het doel knalde en ASWH op 2-0 zette.

De voorsprong gaf ASWH vleugels, want de ploeg dicteerde de wedstrijd volledig. Het scheelde niets of het was vrijwel direct na de tweede goal weer raak. Josiemar van de Werp pakte de bal af van Steve Escalona in de opbouw van de bezoekers, speelde direct Michael van Dommelen aan en die had een gevoelige boogbal in huis. Alles leek te kloppen, maar helaas voor Van Dommelen eindigde zijn poging op de lat. Even later vond Van Dommelen, na een heerlijke opening van Jesper van den Bosch, doelman Danny Koning op zijn weg. De rebound was een prooi voor Barto, maar zijn schot vloog via de rug van een verdediger op de lat. Dit deel van het doel was ASWH vanmiddag niet gunstig gezind, want ook na rust zou de lat nog enkele keren een treffer voorkomen. Nadat een volley van Michael van Dommelen, op aangeven van de met Barto combinerende Marco de Borst, via een verdediger net voor de goal langs vloog, kon ASWH in de extra tijd dan toch de derde goal bejubelen. De inleidende actie was van Barto, die aan de linkerkant doordenderde en het overzicht behield. Hij vond Josiemar van de Werp, waarna de Dordtenaar met een geplaatst schot vanaf de rand van het strafschopgebied de ruststand op 3-0 bepaalde.

In de tweede helft ging ASWH aanvankelijk op dezelfde voet verder. De wedstrijd was amper hervat toen Michael van Dommelen met een goede pass Josiemar van de Werp richting het doel van FC ‘s-Gravenzande stuurde. Van de Werp kapte nog een tegenstander uit en leek te gaan scoren, maar zijn poging eindigde helaas net naast het doel. Even later verscheen Barto alleen voor de keeper. Zijn inzet was echter niet hard genoeg en kon door Koning gekeerd worden. Het was in elk geval wel duidelijk dat ASWH een gewonnen wedstrijd speelde. De bezoekers probeerden nog wel wat terug te doen, maar konden ASWH eigenlijk geen moment in problemen brengen. Het was tekenend dat doelman Stef Doedée geen enkele serieuze redding hoefde te verrichten.

Het grote verschil zorgde er wel voor dat de wedstrijd min of meer leek dood te bloeden, tot ASWH in het laatste kwartier toch weer nieuwe energie vond om nog eens aan te zetten op jacht naar meer goals. Na een afgeslagen hoekschop leek Barto van dichtbij binnen te koppen, maar de lat fungeerde wederom als redding voor de gasten. Na een fijne combinatie met Marco de Borst kreeg Barto nog een kans om zijn eerste officiële goal voor ASWH te maken. Zijn harde schot ging echter voorlangs. Met inmiddels Ferry van Lare, Rutger de Bos en Javier Brouwer binnen de lijnen viel de vierde goal dan toch nog. Jesper van den Bosch stuurde Michael van Dommelen weg en de topscorer bewees dat hij ook prima als aangever kan fungeren. Zijn voorzet op maat werd door de goed doorgelopen Mels van Driel in het doel gekopt: 4-0.

In de slotfase leek ASWH nogmaals te scoren. Na een hoekschop kopte Bart van Muyen in. De oplettende lezer kan inmiddels wel raden waarom de bal niet in het doel eindigde: de lat stond weer in de weg. De rebound werd door Jesper van den Bosch binnengekopt, maar de onopvallend en daardoor goed leidende scheidsrechter Gils had een overtreding gezien en dus ging dit feestje niet door. Het bleef dan ook bij 4-0. Daarmee boekte ASWH een duidelijke zege. In de stand passeerde het RVVH, waardoor ASWH nu weer tweede staat. De achterstand op koploper Hoek bedraagt echter nog steeds zeven punten. Om in elk geval de druk op de Zeeuwen in stand te houden, dient ASWH te blijven winnen. Volgende week moet dat dan gebeuren bij Achilles Veen, van oudsher een lastige uitwedstrijd. Het spel van vanmiddag biedt echter zeker perspectief om die uitdaging aan te gaan.

ASWH – FC ‘s-Gravenzande 4-0 (3-0) 27. 1-0 Michael van Dommelen 30. 2-0 Bart van Muyen 45 (+2). 3-0 Josiemar van de Werp 82. 4-0 Mels van Driel.

Scheidsrechter: Gils

ASWH: Stef Doedée; Mark Bevaart (79. Rutger de Bos), Bart van Muyen, Gilmaro van de Werp, Marco de Borst; Jesper van den Bosch, Paul Scheurwater, Mels van Driel; Josiemar van de Werp (74. Ferry van Lare), Michael van Dommelen, Guillermo Bartolomé González (82. Javier Brouwer)

FC ‘s-Gravenzande: Danny Koning; Keke Stam (66. Robin van de Meer), Frank de Bruijn, Steve Escalona (46. Twan van Meerten), Danny Bijl; Roy Vermolen, Mark Haaring, Sander Koeleman, Michiel van den Berg; Yuri Westhoff (62. Ricoberto Luijando), Domingos Lopes de Brito

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

Nieuwe trainer voor RVV Blijdorp
Interviews

Wesley Geerlings: ‘Hoefde niet lang over Blijdorp na te denken’

Redactie VoetbalRotterdam.nl
16 juli 2025
Tobias Kleijweg tekent in Bollenstreek
Laatste Nieuws

Tobias Kleijweg tekent in Bollenstreek

Redactie VoetbalRotterdam.nl
15 juli 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Zuidland 4
Interviews

Glenn den Uijl verrast in debuutjaar bij Zuidland: ‘Een leerzaam seizoen en veel ambitie voor de toekomst’

6 mei 2025
Ommoord1
Interviews

Ommoord bijna terug in vierde klasse: ‘Ploeg weet dat we er nog niet zijn’

5 mei 2025
Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’
Interviews

Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’

5 mei 2025
Quincy de Lobel twijfelde heel lang: ‘Ik blijf voetballen bij OACN in de zaal en ga toch door bij SC Botlek’
Interviews

Alain Obert, de behendige aanvaller van CKC: ‘Wij zouden eigenlijk altijd op kunstgras willen voetballen’

6 mei 2025
Brian Poelman, na jaren bij Hellevoetsluis nu bij Rijnmond Hoogvliet: ‘Ik moest wel wennen aan de vijfde klasse’
Interviews

Brian Poelman, na jaren bij Hellevoetsluis nu bij Rijnmond Hoogvliet: ‘Ik moest wel wennen aan de vijfde klasse’

11 juli 2025
Fortes en Maatsen bij Zwaluwen vertrokken door de voordeur
Interviews

Fortes en Maatsen bij Zwaluwen vertrokken door de voordeur

9 juli 2025
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result