Tijdens de druk bezochte nieuwjaarsreceptie van de V.V. Wieldrecht kon de nieuwe voorzitter Peter Tempelaar meteen aan de bak. Het bestuur benoemde Edwin van Vught, die in november aftrad na ruim tien jaar voorzitterschap, tot erelid. Zoals de voorzitter verwoordde is Edwin, die in het verleden ook nog drie jaar penningmeester was, een gedreven bestuurder en een uitstekend vertegenwoordiger van de club.
Het bestuur onderscheidde Wout Reedijk, voormalig secretaris, bestuurslid technische zaken, elftal leider van het 3e, organisator van de klaverjasmarathon en leider tijdens een aantal Boekelkampen met de speld van verdienste. Achttien leden bereikten een mijlpaal. Wouter Koolhoven, André Maissan, Frank van der Linden, Erik van der Graaf, Wouter Pie, Otto van den Adel, Alex van Vught, Daan Doomen en Ricardo van den Bos werden gehuldigd vanwege hun 25 jarig lidmaatschap. Ook Koen Huisman en Martijn Zebregs bereikten de 25 jaar, maar moesten helaas verstek laten gaan.
Wim Thies, Johan Kayen, Rob Buntsma en Jaap van Asch werden voor 40 jaar lidmaatschap beloond met een horloge. Tenslotte werden Joop Brand (Wieldrechtse Zeedijk), Aart van der Wulp en Dirk Lankhuizen geëerd met de gouden speld voor 50 jaar lidmaatschap.
De voorzitter onderstreepte het belang van de vrijwilligers voor de vereniging, in het verleden maar zeker ook in het heden. Zijn verzoek om een applaus voor het vrijwilligerslegioen kreeg grote bijval. Verder wees hij op het verbeteren van de jeugdopleiding om zodoende met het eerste op het niveau van de tweede klasse te kunnen blijven. Tegelijk met het verbeteren van de kwaliteit van het voetbalspel, wil het bestuur de cultuur van de vereniging bewaken. Wieldrecht is en blijft een vereniging waar prestatie en gezelligheid hand in hand blijven gaan.