Wat zou mooi had moeten zijn is voor OVV uitgelopen op een teleurstellend einde van het jaar 2013. In de reeks van wedstrijden na IFC zou een solide basis gelegd moeten worden maar OVV is daarin , na een goede start tegen DONK , niet in geslaagd. Waar eerder al werd verloren in Oudenhoorn van OHVV , was ditmaal SV Ommoord de meerdere en bleef OVV puntloos achter.
Als excuus had de ploeg dit keer wel de afwezigheid van vele potentiële basis spelers. Achtereenvolgens Tijdeman , Van Hulst, Taylor, Van Maurik, Betulli en Oda waren om om uiteenlopende redenen niet van de partij. Dat dit teveel van het goede was bleek toen scheidsrechter Broekhoven na 90 minuten blies voor het einde van de wedstrijd. Een matige partij van beiden kanten waarmee het opgekomen publiek nou niet echt geamuseerd werd. Veel slordig spel en teveel foutjes werden OVV fataal. Alweer na een paar minuten lag de bal achter vd Beek. Getreuzel in de defensie waarbij het overzicht over de locatie van de bal verloren ging ,werd adequaat afgestraft door de Ommoord spits. Van dicht bij kon hij de bal tegen de touwen jagen. Op één kans van Jimmy Fenijn na kwam OVV verder niet meer in de buurt van het vijandelijke doel en dus ging het team met een 0-1 achterstand richting de kleedkamer om daar door coach Jalink opgepept te gaan worden. Ook dit mocht niet baten want niet lang na rust was het Ommoord aanvoerder Roelof Breukhoven die een vrije trap achter vd Beek schoot.
OVV toonde wel inzet maar het kwam te laat. Een afstandsschot van Ferry vd Spuij leverde een kwartiertje voor tijd nog wel de aansluitingstreffer op maar verder dan deze score kwam OVV niet meer. Ommoord hanteerde veelvuldig de lange bal en gokte daarmee op een verrassingscounter maar ook dat resulteerde niet meer in een verandering van het scorebord. Toen kort voor tijd OVV tot driemaal toe verzuimde de bal goed te raken en daarmee in ieder geval op het Ommoord doel te schieten , werd het pijnlijke verlies duidelijk. Ommoord komt op de ranglijst naast OVV en de onderlinge verschillen achter de top-3 in de afdeling blijven tamelijk klein.
De winterstop wordt dus ingegaan met een plek in het rechter rijtje en hoewel er geen doelstelling tot een prijs ligt dit jaar is dat feit toch wel teleurstellend. Nu het jaar afsluiten en hopen dat na de jaarwisseling en het trainingskamp naar Albufeira, dat OVV begin januari via Trainingskampen.nl zal gaan houden , de ploeg weer fris en compleet aan zal kunnen treden tegen rode lantaarndrager DEHMusschen dat op zondag 19 januari naar Oostvoorne komt.